Zaken doen met OCW

OCW koopt integer in. Zo worden opdrachten voor het leveren van goederen en diensten aan OCW in principe onder concurrentie in de markt gezet. De eisen die daarbij worden gesteld zijn niet discriminerend en in redelijke verhouding tot het voorwerp van de opdracht.

Vanzelfsprekend worden daarbij de Europese aanbestedingsregels nageleefd. Uitgangspunt bij het gunnen van opdrachten is dat OCW (mogelijke) leveranciers en dienstverleners gelijk en transparant behandelt.

OCW houdt bij haar inkopen en aanbestedingen ook rekening met milieu- en sociale aspecten. Daarbij wordt gebruik gemaakt van door SenterNovem (een agentschap van VROM) ontwikkelde duurzaamheidscriteria.

Europese aanbesteding

Als overheidsorganisatie houdt het ministerie van OCW zich aan de Europese richtlijnen voor overheidsopdrachten.

Deze richtlijnen hebben betrekking op door de overheid te volgen procedures bij het aanbesteden van civiele opdrachten, waarvan de financiële omvang bepaalde drempelbedragen overschrijdt. Op dit moment bedraagt het drempelbedrag voor de Rijksoverheid €125.000,- (ex. BTW) voor leveringen en diensten.

Daarnaast geldt de verplichting om aan het begin van het begrotingsjaar informatie te publiceren over de voorgenomen aanbestedingen. Daarbij geldt een publicatiegrens vanaf 750.000 euro (ex. BTW) per categorie.

Meer informatie: externe link: Aanbestedingskalender

De ontwikkeling van de Staatsexamens Nederlands als 2e taal

Het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap voert,  in samenwerking met het College voor Examens, een aanbestedingsprocedure met verlicht regime(2B-dienst) uit voor het contracteren van twee Dienstverleners die de opdracht krijgen voor het ontwikkelen, het doen beoordelen en de uitslagberekening van de Staatsexamens NT2. De contractsduur is twee jaar met de optie tot verlenging van twee maal 12 maanden.

De sluitingstermijn voor de inschrijving is vrijdag 8 juli 2011 voor 16.00 uur. Ingangsdatum van de overeenkomst wordt verwacht medio augustus 2011.

De aanbesteding bestaat uit twee percelen;
Perceel 1: Examens Schriftelijke vaardigheden
Perceel 2: Examens Mondelinge vaardigheden

Voor elk perceel wordt één Dienstverlener gecontracteerd.

Als u overweegt een offerte in te dienen wordt u verzocht een e-mail te sturen naar s.verhallen@cve.nl  zodat de offerteaanvraag aan u toegestuurd kan worden. Uw verzoek tot aanmelding om de offerteaanvraag toegestuurd te krijgen is uiterlijk 22 juni 2011.

Voorwaarden

Voor overeenkomsten met het ministerie van OCW gelden de algemene voorwaarden voor de Rijksoverheid.

Welke algemene voorwaarden worden gehanteerd is afhankelijk van het soort product of de dienst die wordt gekocht. Afhankelijk van het financiële belang dat met de opdracht is gemoeid en de complexheid kan OCW besluiten geen gebruik te maken van de algemene voorwaarden en daarvoor in de plaats maatwerkcontracten hanteren.

Facturen en factuuradres

De overheid heeft zich verplicht facturen binnen 30 dagen te betalen. Facturen blijken echter vaak onvoldoende informatie te bevatten om daaraan te kunnen voldoen.

Hieronder is aangeven welke gegevens u op uw factuur moet melden om een soepele afhandeling en een spoedige betaling te bewerkstelligen. 

  • gebruik altijd alléén het adres van het ministerie dat op de inkooporder staat.
  • vermeld de directie en de contactpersoon bij OCW; 
  • vermeld het inkoopordernummer;
  • vermeld het contractnummer (indien beschikbaar); 
  • omschrijf de geleverde producten/diensten duidelijk.

Facturen die onvoldoende informatie bevatten worden geretourneerd. Heeft u vragen? Bel: 070 – 412 3002.

En verder (disclaimer)

OCW is niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade voortvloeiend uit het gebruik van (de informatie op) de webpagina 'Zaken doen met OCW'.

De webpagina 'Zaken doen met OCW' kan links of verwijzingen bevatten naar websites van derden waarover OCW geen zeggenschap of controle heeft.

OCW is niet verantwoordelijk of aansprakelijk voor de inhoud van dergelijke websites van derden of voor links naar en in die websites.

Acquisitie naar aanleiding van deze webpagina's wordt niet op prijs gesteld.

Opmerkingen over deze internetpagina graag via het e-mailadres facturen@minocw.nl.

Bewindspersonen

Zie ook