Prinsjesdag voor media

Troonrede

Belastingplan 2018

Miljoenennota en Rijksbegroting 2018

Meer informatie over de Rijksbegroting vindt u op Rijksfinancien.nl en Rijksbegroting.nl.

Persberichten Prinsjesdag

Prinsjesdag in beeld

Deze pagina's en foto-albums worden op dinsdag 19 september gedurende de dag aangevuld

Programma dinsdag 19 september 2017

  • 13.00 uur

    Koninklijke stoet vertrekt vanaf Paleis Noordeinde (zie: Route Glazen koets).
  • 13.15 uur

    Koninklijke stoet komt aan bij de Ridderzaal. Aansluitend spreekt de Koning de Troonrede uit (zie: indeling Ridderzaal).
  • 13.50 uur

    Koninklijke stoet vertrekt naar Paleis Noordeinde. Aansluitend vindt de balkonscène plaats.
  • 15.00 uur

    Minister van Financiën biedt het koffertje met de Miljoenennota en Rijksbegroting 2018 aan de Tweede Kamer aan.

Contactgegevens woordvoerders Prinsjesdag

  • Ministerie van Algemene Zaken 

    Stephan Schrover: 070 3564139 
  • Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties

    Frank Wassenaar: 06-53701346, frank.wassenaar@minbzk.nl
  • Ministerie van Buitenlandse Zaken - Buitenlands Beleid, EU

    Dirk-Jan Vermeij: 070-3486238, Dirk-Jan.Vermeij@minbuza.nl
  • Ministerie van Buitenlandse Zaken - Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking

    Erwin Buter: 070-3485931, erwin.buter@minbuza.nl
  • Ministerie van Defensie

    Lisa Hartog: 06-13739926, EJW.Hartog@mindef.nl
  • Ministerie van Economische Zaken

    Michiel Bakhuizen: 06-11376128, w.m.bakhuizen@minez.nl
  • Ministerie van Financiën

    Hayat Eltalhaui: 06-53785091, hayat@minfin.nl
  • Ministerie van Infrastructuur en Milieu

    Karim Mostafi: 06-15683822, karim.mostafi@minienm.nl 
  • Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap

    Sander van Dam: 06-15038391, s.vandam@minocw.nl
  • Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

    Margreet van Beem: 06-29419041, mvbeem@minfin.nl
  • Ministerie van Veiligheid en Justitie

    Yvonne Wiggers: 06-48100070, y.wiggers@minvenj.nl
  • Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport

    Ole Heil: 06-11797431, o.heil@minvws.nl