Woordvoerders ministerie IenM

Persvoorlichters zijn bereikbaar voor vertegenwoordigers van de media. Bent u dat niet, dan kunt u contact opnemen met ons centrale loket Informatie Rijksoverheid.

Bij wie moet u zijn?

Het ministerie van Infrastructuur en Milieu, Rijkswaterstaat, de Inspectie Leefomgeving en Transport en het KNMI hebben ieder eigen persvoorlichters. Ook hebben deze onderdelen eigen piketnummers die uitsluitend voor spoedeisende vragen buiten kantooruren bereikbaar zijn.

Het ministerie

Heeft u vragen over dit beleid en de politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder (zie hieronder).

Buiten kantoortijden is de afdeling persvoorlichting uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via (070) 456 70 60.

Onderwerp  Naam  Telefoonnummer  E-mail

Woordvoerders minister Schultz:

     

Eerste woordvoerder, wegen, automobiliteit, internationaal, snelhedenbeleid

Marianne Wuite

06 - 2001 3687

Marianne.Wuite@minienm.nl

Waterveiligheid, waterkwaliteit, zee- en binnenvaart

Geert Koolen

 

06 - 2116 0269

Geert.Koolen@minienm.nl

Ruimtelijke ordening, Omgevingswet, verkeersveiligheid, nucleaire veiligheid

Emrys Dijkhuis-Reuvers

06 - 4694 1136

Emrys.dijkhuis@minienm.nl

       

Woordvoerders staatssecretaris Dijksma:

     

Eerste woordvoerder

Thierry van Es

06 - 1585 8085

Thierry.van.Es@minienm.nl

Luchtvaart, regionaal openbaar vervoer, ov-chipkaart, taxi

Karin van Rooijen

06 - 5382 0589

Karin.van.Rooijen@minienm.nl

Milieu/Klimaat

Roel Vincken

06 - 2152 2449

Roel.Vincken@minienm.nl

Spoor Carlijn van Donselaar 06 - 1130 5866 Carlijn.van.donselaar@minienm.nl

 Algemeen persvoorlichter minister en staatssecretaris

Karim Mostafi 

06 - 1568 3822  

Karim.Mostafi@minienm.nl

 

       
Woordvoerder Deltacommissaris

Margriet Bokhorst

06 - 4676 7704

margriet.bokhorst@deltacommissaris.nl

 

 

 

 

       
     

 

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met:

De Rijksoverheid. Voor Nederland