Woordvoerders ministerie IenW

Persvoorlichters zijn bereikbaar voor vertegenwoordigers van de media. 

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Bij wie moet u zijn?

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat, de Inspectie Leefomgeving en Transport en het KNMI hebben ieder eigen persvoorlichters. Ook hebben deze onderdelen eigen piketnummers die uitsluitend voor spoedeisende vragen buiten kantooruren bereikbaar zijn.

Het ministerie

Heeft u vragen over dit beleid en de politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder (zie hieronder).

Buiten kantoortijden is de afdeling persvoorlichting uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via (070) 456 70 60.

Persvoorlichter

Liz Zoetekouw

Algemene persvragen en interviewverzoeken

Liz Zoetekouw
+31 (0)6 21 67 39 87
liz.zoetekouw@minienw.nl

Woordvoerders minister Visser

Lisette Ebeling Koning

Water, klimaatadaptatie, verkeersveiligheid, biotechnologie

Lisette Ebeling Koning
+31 (0)6 10 61 90 62
lisette.ebelingkoning@minienw.nl

Inge Rijgersberg

Nieuwe wegprojecten (MIRT), bruggen, beheer en onderhoud, mobiliteitsfonds, verkeersmanagement en smart mobility

Inge Rijgersberg
+31 (0)6 33 95 44 26
inge.rijgersberg@minienw.nl

Paul van der Zanden

Luchtvaart, zee- en binnenvaart, sluizen, vaarwegen en goederentransport

Paul van der Zanden
+31 (0)6 11 02 59 98
paul.vander.zanden@minienw.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Weyenberg

Joris Schouten

Duurzaam vervoer, Fiets, Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming

Joris Schouten
+31 (0)6 46 25 10 05
joris.schouten@minienw.nl

Nicolette Rodenburg
Verlof 4 - 16 sept

Circulaire economie, Milieu, Bodem

Nicolette Rodenburg
+31 (0)6 53 20 08 52
Nicolette.Rodenburg@minienw.nl

Susanne Uilenbroek

Spoor

Susanne Uilenbroek
+31 (0)6 21 61 01 27
susanne.uilenbroek@minienw.nl

Woordvoerders corporate affairs

Joris Drost

Organisatie, ambtelijke top, Corona, woordvoering KiM, wob-verzoeken

Joris Drost
+31 (0)6 11 10 65 42
joris.drost@minienw.nl
 

Woordvoerder Deltacommissaris

Marianne Wuite

Marianne Wuite
+31 (0)6 20 01 36 87
marianne.wuite@deltacommissaris.nl
 

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met: