Woordvoerders ministerie IenW

Persvoorlichters zijn bereikbaar voor vertegenwoordigers van de media. 

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Bij wie moet u zijn?

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat, de Inspectie Leefomgeving en Transport en het KNMI hebben ieder eigen persvoorlichters. Ook hebben deze onderdelen eigen piketnummers die uitsluitend voor spoedeisende vragen buiten kantooruren bereikbaar zijn.

Het ministerie

Heeft u vragen over dit beleid en de politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder (zie hieronder).

Buiten kantoortijden is de afdeling persvoorlichting uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via (070) 456 70 60.

Persvoorlichter

Algemene persvragen en interviewverzoeken

Joris Drost
+31 (0)6 11 10 65 42
Joris.Drost@minienw.nl

Woordvoerders minister Van Nieuwenhuizen

Verkeersveiligheid, waterbeleid, waterveiligheid, waterbeleid, waterkwaliteit, klimaatadaptie en biotechnologie

Ivar Noordenbos
+31 (0)6 31 75 34 05
Ivar.Noordenbos@minienw.nl

Nieuwe wegprojecten (MIRT), bruggen, beheer en onderhoud, infrastructuurfonds, verkeersmanagement en smart mobility

Sonja van der Graaf
+31 (0)6 15 43 50 86
sonja.vander.graaf@minienw.nl

Luchtvaart, zee- en binnenvaart, sluizen, vaarwegen en goederentransport

Marianne Wuite
+31 (0)6 20 01 36 87
Marianne.Wuite@minienw.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Veldhoven

Duurzaam vervoer, Fiets, Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming

Joris Schouten
+31 (0)6 46 25 10 05
joris.schouten@minienw.nl

Circulaire economie, Milieu, Bodem

Nicolette Rodenburg
+31 (0)6 53 20 08 52
Nicolette.Rodenburg@minienw.nl

Spoor

Susanne Uilenbroek
+31 (0)6 21 61 01 27
susanne.uilenbroek@minienw.nl

Woordvoerders corporate affairs

Organisatie, ambtelijke top, woordvoering KiM, wob-verzoeken

Ilana Rooderkerk
+31 (0)6 40 48 67 43
ilana.rooderkerk@minienw.nl

Organisatie, ambtelijke top, woordvoering KiM, wob-verzoeken

Annelou van Egmond
+31 (0)6 21 63 74 18
annelou.van.egmond@minienw.nl

Woordvoerder Deltacommissaris

Chantal Bijkerk
+31 (0)6 15 35 91 05
chantal.bijkerk@minienw.nl

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met: