Woordvoerders ministerie IenW

Persvoorlichters zijn bereikbaar voor vertegenwoordigers van de media. 

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Bij wie moet u zijn?

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat, de Inspectie Leefomgeving en Transport en het KNMI hebben ieder eigen persvoorlichters. Ook hebben deze onderdelen eigen piketnummers die uitsluitend voor spoedeisende vragen buiten kantooruren bereikbaar zijn.

Het ministerie

Heeft u vragen over dit beleid en de politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder (zie hieronder).

Buiten kantoortijden is de afdeling persvoorlichting uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via (070) 456 70 60.

Persvoorlichter

Joris Drost

Algemene persvragen en interviewverzoeken

Joris Drost
+31 (0)6 11 10 65 42
Joris.Drost@minienw.nl

Woordvoerders minister Van Nieuwenhuizen

Ward Bezemer

Water, Climate Adaption Summit, verkeersveiligheid

Ward Bezemer
+31 (0)6 25 17 21 61
ward.bezemer@minienw.nl

Sonja van der Graaf

Nieuwe wegprojecten (MIRT), bruggen, beheer en onderhoud, infrastructuurfonds, verkeersmanagement en smart mobility

Sonja van der Graaf
+31 (0)6 15 43 50 86
sonja.vander.graaf@minienw.nl

Marianne Wuite

Luchtvaart, zee- en binnenvaart, sluizen, vaarwegen en goederentransport

Marianne Wuite
+31 (0)6 20 01 36 87
Marianne.Wuite@minienw.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Veldhoven

Joris Schouten

Duurzaam vervoer, Fiets, Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming

Joris Schouten
+31 (0)6 46 25 10 05
joris.schouten@minienw.nl

Nicolette Rodenburg

Circulaire economie, Milieu, Bodem

Nicolette Rodenburg
+31 (0)6 53 20 08 52
Nicolette.Rodenburg@minienw.nl

Susanne Uilenbroek

Spoor

Susanne Uilenbroek
+31 (0)6 21 61 01 27
susanne.uilenbroek@minienw.nl

Carlijn van Donselaar

Organisatie, ambtelijke top, Corona, vuurwerk, zbo vorming ProRail

Carlijn van Donselaar
+31 (0)6 11 30 58 66
carlijn.van.donselaar@minienw.nl

Woordvoerders corporate affairs

Ilana Rooderkerk

Organisatie, ambtelijke top, woordvoering KiM, wob-verzoeken

Ilana Rooderkerk
+31 (0)6 40 48 67 43
ilana.rooderkerk@minienw.nl

Woordvoerder Deltacommissaris

Chantal Bijkerk

Chantal Bijkerk
+31 (0)6 15 35 91 05
chantal.bijkerk@minienw.nl

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met: