Woordvoerders ministerie IenW

De woordvoerders bij het ministerie van IenW zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Bij wie moet u zijn?

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat, de Inspectie Leefomgeving en Transport en het KNMI hebben ieder eigen persvoorlichters. Ook hebben deze onderdelen eigen piketnummers die uitsluitend voor spoedeisende vragen buiten kantooruren bereikbaar zijn.

Heeft u vragen over het beleid en de politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder van het ministerie (zie hieronder). Buiten kantoortijden is de afdeling woordvoering uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via 070 456 70 60.

Het ministerie

Heeft u vragen over dit beleid en de politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder (zie hieronder).

Buiten kantoortijden is de afdeling persvoorlichting uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via 070 456 70 60.

Persvoorlichter

Liz Zoetekouw

Bodem, smart mobility en algemene persvragen en interviewverzoeken

Liz Zoetekouw
+31 (0)6 21 67 39 87
liz.zoetekouw@minienw.nl

Woordvoerders minister Harbers

Lisette Ebeling Koning

Water, klimaatadaptatie, verkeersveiligheid

Lisette Ebeling Koning
+31 (0)6 10 61 90 62
lisette.ebelingkoning@minienw.nl

Inge Rijgersberg

Nieuwe wegprojecten (MIRT), bruggen, beheer en onderhoud, mobiliteitsfonds

Inge Rijgersberg
+31 (0)6 33 95 44 26
inge.rijgersberg@minienw.nl

Paul van der Zanden

Luchtvaart, zeevaart, binnenvaart, sluizen, vaarwegen, goederentransport

Paul van der Zanden
+31 (0)6 11 02 59 98
paul.vander.zanden@minienw.nl

Woordvoerders staatssecretaris Heijnen

Joris Schouten

Duurzaam vervoer, fiets, nucleaire veiligheid en stralingsbescherming, biotechnologie

Joris Schouten
+31 (0)6 46 25 10 05
joris.schouten@minienw.nl

Nicolette Rodenburg

Circulaire economie, milieu

Nicolette Rodenburg
+31 (0)6 53 20 08 52
Nicolette.Rodenburg@minienw.nl

Susanne Uilenbroek

Openbaar vervoer, spoor, taxi

Susanne Uilenbroek
+31 (0)6 21 61 01 27
susanne.uilenbroek@minienw.nl

Woordvoerder corporate affairs

Joris Drost

Organisatie, ambtelijke top, corona, woordvoering Kennisinstituut voor Mobiliteitsbeleid (KiM), wob-verzoeken

Joris Drost
+31 (0)6 11 10 65 42
joris.drost@minienw.nl
 

Woordvoerder Deltacommissaris

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met: