Woordvoerders ministerie IenW

Persvoorlichters zijn bereikbaar voor vertegenwoordigers van de media. Bent u dat niet, dan kunt u contact opnemen met ons centrale loket Informatie Rijksoverheid.

Bij wie moet u zijn?

Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat, Rijkswaterstaat, de Inspectie Leefomgeving en Transport en het KNMI hebben ieder eigen persvoorlichters. Ook hebben deze onderdelen eigen piketnummers die uitsluitend voor spoedeisende vragen buiten kantooruren bereikbaar zijn.

Het ministerie

Heeft u vragen over dit beleid en de politieke context, dan kunt u contact opnemen met de betreffende woordvoerder (zie hieronder).

Buiten kantoortijden is de afdeling persvoorlichting uitsluitend voor spoedeisende vragen bereikbaar via (070) 456 70 60.

Algemeen persvoorlichter

Algemene persvragen en interviewverzoeken minister en staatssecretaris

Ilana Rooderkerk
+31 (0)6 40 48 67 43
Ilana.rooderkerk@minienm.nl

Woordvoerders minister Van Nieuwenhuizen

Verkeersveiligheid, Innovatie en verkeersmanagement, Beheer bestaande infrastructuur

Ivar Noordenbos
+31 (0)6 31 75 34 05
Ivar.Noordenbos@minienm.nl

Waterbeleid, Havens, zee- en binnenvaart, Internationale luchtvaart

Roel Vincken
+31 (0)6 21 52 24 49
Roel.Vincken@minienm.nl

Nieuwe wegprojecten, Sluizen en bruggen, Vrachtverkeer, Schiphol/regionale luchthavens

Marianne Wuite
+31 (0)6 20 01 36 87
Marianne.Wuite@minienm.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Veldhoven

Milieu

Geert Koolen
+31 (0)6 21 16 02 69
Geert.Koolen@minienm.nl

Spoor

Carlijn van Donselaar
+31 (0)6 11 30 58 66
carlijn.van.donselaar@minienm.nl

OV en Fiets, Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming

Joris Schouten
+31 (0)6 46 25 10 05
joris.schouten@minienm.nl

Woordvoerder Deltacommissaris

Chantal Bijkerk
+31 (0)6 15 35 91 05
chantal.bijkerk@minienm.nl

Agentschappen

Voor perscontact met een van onze agentschappen, neem contact op met: