Actuele voorraad persoonlijke beschermingsmiddelen voor de zorg

Wekelijks publiceert het Landelijk Consortium Hulpmiddelen (LCH) een totaaloverzicht van de tot dusver aangekochte en uitgeleverde persoonlijke beschermingsmiddelen tegen het coronavirus. En van de actuele voorraad van persoonlijke beschermingsmiddelen, het aantal bestelde stuks en de middelen die onderweg zijn naar Nederland vanuit het buitenland. Op dit moment kan het LCH met de huidige voorraad in Nederland ruimschoots voorzien in de vraag die zorginstellingen bij het LCH hebben gemeld. Daarnaast bouwt het LCH een voorraad op om eventuele toekomstige tekorten aan persoonlijke beschermingsmiddelen in de zorg te voorkomen.

Stand van de gegevens: 11 januari 2021

Actuele voorraad en bestellingen beschermingsmiddelen coronavirus

Actuele voorraad en bestellingen beschermingsmiddelen coronavirus
Op voorraadVerwachte vraag*In bestelling
Brillen2.943.0523.70062.672
Chirurgische maskers726.100.244578.000137.977.274
FFP-maskers25.924.725166.00046.674.842
Handschoenen190.705.3503.920.000647.953.928
Jassen61.775.409183.000--
Schorten10.731.97153.90013.500
*Gemiddelde vraag gebaseerd op de aanvragen bij LCH in de afgelopen 3 weken
Brontabel als csv (373 bytes)

Bekijk ook: