• Datum: 14 september 2026 - 20 september 2026
  • Locatie: Den Haag

14 september

  • Gesprek: minister-president Jetten heeft samen met minister Heerma (BZK) een regulier overleg met Thom van Campen, voorzitter van de Tweede Kamer en Peter Oskam, griffier van de Tweede Kamer (Den Haag)
  • Gesprek: minister-president Jetten heeft een gesprek met VN-jongerenvertegenwoordigers. Zij spreken onder andere over de Nederlandse inzet in de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties (Den Haag)
  • Gesprek: coalitieoverleg (via communicatietechnologie)
    Hier nemen naast minister-president Jetten aan deel:
    • viceminister-president Van den Brink,
    • viceminister-president Yeşilgöz-Zegerius,
    • Jan Paternotte, fractievoorzitter D66
    • Ruben Brekelmans, fractievoorzitter VVD
    • Henri Bontenbal, fractievoorzitter CDA
  • Gesprek: wekelijks gesprek met de Koning (Den Haag)

15 september

  • Prinsjesdag: minister-president Jetten is aanwezig bij Prinsjesdagviering en bij Verenigde Vergadering der Staten Generaal (Den Haag)

18 september

Kamervergaderingen

Kamerdebatten met minister-president Jetten zijn te vinden op de websites van de Eerste Kamer (zie ‘Activiteiten’) en Tweede Kamer (zie ‘Debat en vergadering’).

Informatie voor de pers

Media kunnen voor meer informatie over deze agenda contact opnemen via rvd.openbareagenda.mp@minaz.nl.

Sociale media minister-president Jetten

Zie voor de socialemediakanalen de pagina van minister-president Jetten.