Ambassade van de Franse Republiek ('s-Gravenhage)

Contactgegevens

Adres
Anna Paulownastraat 76
2518BJ 's-Gravenhage
Telefoon
+31 70 312 58 00
Fax
+31 70 312 58 24

Contactgegevens Consulaat-Generaal van de Franse Republiek

Adres
Boelelaan 7
1083HJ Amsterdam
Telefoon
+31 20 530 69 69
Fax
+31 20 530 69 88

Contactgegevens Honorair Consulaat van de Franse Republiek

Adres
Beukenlaan 46
5651CD Eindhoven
Telefoon
+31 88 44 02 472

Contactgegevens Honorair Consulaat van de Franse Republiek

Adres
Stationstraat 51
6231CK Meerssen
Telefoon
+31 6 204 26477

Contactgegevens Honorair Consulaat van de Franse Republiek

Adres
Boompjes 258
3011XZ Rotterdam
Telefoon
+31 88 407 92 12

Contactgegevens Honorair Consulaat van de Franse Republiek

Adres
Oude Kijk In 'T Jatstraat 26
9712EK Groningen
Telefoon
+31 50 363 61 06
Fax
+31 50 363 61 11

Contactgegevens Honorair Consulaat van de Franse Republiek

Adres
Bucutiweg 19
Simeon Antonio
Telefoon
+297 582 31 04
Fax
+297 582 31 04

Contactgegevens Honorair Consulaat van de Franse Republiek

Adres
Dr Martin Luther King Blvd 24
Willemstad
Telefoon
+599 9 465 71 77
Fax
+599 9 465 71 49

Contactgegevens Honorair Consulaat van de Franse Republiek

Adres
P.O. Box 803
Philipsburg
Telefoon
+1 721 88 10 00
Fax
+1 721 87 96 25

Contactgegevens Honorair Consulaat van de Franse Republiek

Adres
Stadhuisplein 1
4531GZ Terneuzen
Telefoon
+31 118 62 60 12
Fax
+31 118 62 60 12

Nationale dag

14-07

Hoofd Post
Naam Functie Datum indiensttreding
François Alabrune Ambassadeur 20-09-2022
Medewerkers
Naam Functie Datum indiensttreding
Daniel Reinier Westerink Premier Conseiller 31-08-2022
Colonel Christian Yves Guy Wolfgang Bachmann Attaché de défense 26-07-2021
Jean Philippe Alfonsi Deuxième Conseiller 20-08-2020
Audrey Deborah Pion Conseillère 01-09-2021
Stéphane Olivier Zhong Han Louhaur Conseiller juridique 01-09-2022
Latifa Bentiri Représentante adjointe 01-09-2022
Docteur Frédéric Guir Conseiller militaire RPOIAC 01-10-2018
Ivana Marie Nyffenegger Première Secrétaire 01-09-2020
Maxime François Maurice Deuxième Secrétaire 20-08-2020
David Robert Georges Bellanger Troisième Secrétaire 20-08-2020
Aude Flore Cécile Robin-Mitrevski Chef du Service économique 01-12-2022
Pascale Laure Myriam Gallois Bechiche Secrétaire Générale 30-08-2021
Commissaire Général Lucien Arleri Attaché de sécurité intérieure 04-09-2021
David Olivier Lionel Behar Conseiller culturel 01-09-2021
Andrée-Anne Tielens Attachée douanière 01-09-2022
Morgan Marie-Anne Martin Magistrate de liaison 09-12-2019