Let op!
Deze activiteit heeft al plaatsgevonden.
- 30-03-2026 - 05-04-2026
- diverse locaties
30 maart
- Werkbezoek: minister Letschert brengt een bezoek aan Hogeschool Saxion en spreekt met onderzoekers die een professional doctorate traject doorlopen over het belang van praktijkgericht onderzoek en het wettelijk verankeren van de graad Professional Doctorate (Enschede)
- Werkbezoek: minister Letschert bezoekt de Universiteit Twente en spreekt met bestuurders van de Universiteit Twente, Saxion Hogeschool, het ROC van Twente en Medisch Spectrum Twente over sectorplannen en het engineering doctoraat (Enschede)
- Werkbezoek: minister Letschert bezoekt lokale omroep 1Twente en spreekt over het wetsvoorstel in over de versterking van de uitvoering van de publieke mediaopdracht op lokaal niveau (Enschede)
- Evenement: minister Letschert reikt de prijs voor de docent van het jaarverkiezing uit (Utrecht)
- Evenement: minister Letschert neemt deel aan het SBB diner en spreekt over leerbanen (Den Haag)
31 maart
- Taskforces, ministeriële commissies en onderraden (Den Haag)
- Gesprek: minister Letschert neemt deel aan de Informele Raad voor Concurrentievermogen (via communicatietechnologie)
- Gesprek: minister Letschert maakt kennis met Tweede Kamerlid namens D66 Anouschka Biekman (Den Haag)
- Gesprek: minister Letschert maakt kennis met Tweede Kamerlid namens de PVV Annette Raijer (Den Haag)
- Gesprek: minister Letschert spreekt samen met de nationaal coördinator antisemitisme bestrijding studentenrabbijn Yanki Jacobs en vertegenwoordigers van de Universiteit van Amsterdam, het Centraal Joods Overleg, de Vereniging Hogescholen, Universiteiten Nederland, Joodse studenten en medewerkers over het adviesrapport van de Taskforce Antisemitismebestrijding en de ervaringen Joodse studenten en medewerkers in het onderwijs (Den Haag)
1 april
- Gesprek: minister Letschert maakt kennis de commissie herziening bekostiging mbo vertegenwoordigd door voorzitter Kees Vendrik en leden Arjan Uwland en Dirk van den Bosch en spreekt over de herziening van de bekostiging van het mbo (Den Haag)
- Gesprek: minister Letschert maakt kennis met Zijne Excellentie de heer François Alabrune, ambassadeur van Frankrijk in Nederland en spreekt over de relatie tussen Frankrijk en Nederland op OCW-terreinen (Den Haag)
- Bestuurlijk overleg: minister Letschert neemt deel aan de Semicon Board NL (Den Haag)
- Bestuurlijk overleg: minister Letschert spreekt met alle collegevoorzitters van universiteiten en koepelorganisatie UNL over internationalisering en zelfregie (Den Haag)
2 april
- Gesprek: minister Letschert spreekt met de Roemeense minister van Cultuur Demeter Andras Istvar over de vondst van de gouden helm van Cotofenesti en twee gouden armbanden (via communicatietechnologie)
- Gesprek: minister Letschert spreekt met de directeur van het Drents museum Robert van Langh over de vondst van de gouden helm van Cotofenesti en twee gouden armbanden (via communicatietechnologie)
3 april
- Evenement: minister Letschert is aanwezig bij de uitvoering van de Matthäus Passion in de Nieuwe Kerk (Delft)
Informatie voor de pers
Media kunnen voor meer informatie over deze agenda contact opnemen met Meike Broekman (m.a.broekman@minocw.nl).
Kamervergaderingen
Kamerdebatten met minister Letschert zijn te vinden op de websites van de Eerste Kamer (zie ‘Activiteiten’) en Tweede Kamer (zie ‘Debat en vergadering’).
Sociale media minister Letschert
Zie voor de socialemediakanalen de pagina van minister Letschert.