- Datum: 5 oktober 2026 - 11 oktober 2026
- Locatie: Den Haag en Brussel
5 oktober
- Internationale bijeenkomst: minister-president Jetten is aanwezig bij de Haventop. Hierbij zijn ook aanwezig Matthias Diependaele, premier van Vlaanderen en Marcus Optendrenk, minister in Noordrijn-Westfalen (Meise)
- Gesprek: wekelijks gesprek met de Koning (Den Haag)
6 oktober
- Gesprek: minister-president Jetten heeft samen met de vice-premiers Yeşilgöz-Zegerius en Van den Brink een begrotingsoverleg met de minister Heinen (Financiën) en staatssecretaris Eerenberg (Financiën) (Den Haag)
7 oktober
- Gesprek: minister-president Jetten heeft een gesprek met vertegenwoordigers van de Marron-gemeenschappen. Onderwerp van gesprek is hoe opvolging kan worden gegeven aan de excuses van de regering voor het slavernijverleden van Nederland (Den Haag)
- Gesprek: minister-president Jetten heeft een gesprek met Liana Hoornweg, directeur van de coalitie “Nederland is geen eiland”. Zij spreken over de Nederlandse kabinetsinzet met betrekking tot internationale samenwerking (Den Haag)
8 oktober
- Gesprek: minister-president Jetten heeft een regulier overleg met Reinier van Zutphen, Nationale Ombudsman (Den Haag)
- Gesprek: minister-president Jetten gaat in gesprek met 20 jonge journalisten van de Twentse krant Tubantia. Zij spreken onder andere over het belang van regionale journalistiek en de rol van journalistiek in de huidige samenleving (Den Haag)
- Gesprek: minister-president Jetten heeft samen met de ministers Van Essen (LVVN), Herbert (EZK), Van Veldhoven-van der Meer (Klimaat en Groene Groei) en Karremans (IenW) en staatssecretaris De Bat (Klimaat en Groene Groei) overleg over de stikstofproblematiek in Rotterdam (Den Haag)
- Gesprek: minister-president Jetten heeft samen met minister Van Veldhoven-van der Meer (Klimaat en Groene Groei) een kennismakingsgesprek met Ankie van Wersch, CEO van Future Up (Den Haag)
9 oktober
- Ministerraad (Den Haag)
Kamervergaderingen
Kamerdebatten met minister-president Jetten zijn te vinden op de websites van de Eerste Kamer (zie ‘Activiteiten’) en Tweede Kamer (zie ‘Debat en vergadering’).
Informatie voor de pers
Media kunnen voor meer informatie over deze agenda contact opnemen via rvd.openbareagenda.mp@minaz.nl.
Sociale media minister-president Jetten
Zie voor de socialemediakanalen de pagina van minister-president Jetten.