Woordvoerders van het ministerie van Financien

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Financiën. Zij zijn alleen bereikbaar voor de media.

Contact met het ministerie van Financiën

Bent u geen journalist? Dan kunt u:

Woordvoerders minister Hoekstra

Hayat Eltalhaui

Financiële sector en Staatsdeelnemingen

(KLM, NS, banken, Invest NL, Schiphol, Gasunie, Havenbedrijf Rotterdam, Covra)

Hayat Eltalhaui
+31 (0)6 53 78 50 91
hayat@minfin.nl

Fabian Paardekoper

Overheidsfinanciën

Fabian Paardekooper
+31 (0)6 25 31 40 80
f.a.paardekooper@minfin.nl

Europa, Internationaal en Staatsdeelnemingen 

(TenneT, Invest International, Urenco, UCN, FMO, Thales)

Ruud Mikkers
 +31 (0)6 20 44 64 81
r.j.f.mikkers@minfin.nl

Persvoorlichter minister Hoekstra

Jasper Meeuwissen

Agentschap en overige persvragen

Jasper Meeuwissen
 +31 (0)6 21 46 64 12
j.a.n.meeuwissen@minfin.nl

Woordvoerders staatssecretaris Vijlbrief

Heleen Haverkort

Fiscale Zaken en Wetgeving

Heleen Haverkort
+31 (0)6 28 54 77 07
haverkort@minfin.nl

Jacco Neleman

Belastingdienst (o.a. Particulieren, Grote Ondernemingen, auto’s, BelastingTelefoon, FIOD)

Jacco Neleman
+31 (0) 6 11 13 92 90
jacco.neleman@minfin.nl

Job Slok

Belastingdienst (o.a. ANBI’s/giftenaftrek, ontvlechting, digitalisering, privacy), deelnemingen (Holland Casino, Loterijen), exportkredietverzekeringen)

Job Slok
+31 (0)6 50 18 55 74
j.slok@minfin.nl

Persvoorlichter Belastingdienst

Jessica van Wegen

Jessica van Wegen
+ 31 (0)6 29 64 73 48
j.wegen@minfin.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Huffelen

Petra Huijser

Toeslagen

Petra Huijser
+31 (0)6 11 14 12 85
p.a.c.a.huijser@minfin.nl

Toeslagen

Lennart Wegewijs
+31 (0)6 25 65 71 64
l.wegewijs@minfin.nl

Sonja van der Graaf

Douane

Sonja van der Graaf
+31 (0)6 29647422 
s.e.graaf@minfin.nl 
 

Persvoorlichter Toeslagen

Jan Jelle van Hasselt
©Financiën

Jan Jelle van Hasselt
+ 31 (0) 6 50 18 03 20
j.j.hasselt@minfin.nl

Persvoorlichters Douane

Bob van ’t Klooster 
+31 (0)6 34 82 83 98

Maarten Molenbeek
+31 (0)6 50 03 70 85 
me.molenbeek@douane.nl

Persvoorlichters FIOD

Wietske Visser
+31 (0)6 18 60 77 61

Woordvoerder Corporate

Jacco van Maldegem
+31 (0)6 117 470 20
j.j.maldegem@minfin.nl

Woordvoerder Inspectie Belastingdienst, Toeslagen en Douane

Wineke Perrels
+31 (0)6 287 216 27
wm.perrels@minfin.nl