Woordvoerders van het ministerie van Financien

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Financiën. Zij zijn alleen bereikbaar voor de media.

Contact met het ministerie van Financiën

Bent u geen journalist? Dan kunt u:

Coördinerend woordvoerder

Woordvoerders minister Kaag

Financiële sector en Staatsdeelnemingen

(KLM, NS, banken, Invest NL, Schiphol, Gasunie, Havenbedrijf Rotterdam, Covra)

Miriam Heijenga
+31 6 22 78 84 72
m.e.heijenga@minfin.nl

Europa, Internationaal en Staatsdeelnemingen 

(TenneT, Invest International, Urenco, UCN, FMO, Thales)

Ruud Mikkers
+31 6 20 44 64 81
r.j.f.mikkers@minfin.nl

Persvoorlichter minister Kaag

Persvoorlichter + woordvoerder Agentschap en ADR

Sophie Petiet
+31 6 29 64 73 58
s.c.m.petiet@minfin.nl

Team staatssecretaris Van Rij

Coördinator communicatie staatssecretaris Van Rij a.i.

Heleen Haverkort
+31 6 28 54 77 07
haverkort@minfin.nl

Woordvoerder Fiscale Zaken en Wetgeving

Fabian Paardekooper
+31 6 29 69 09.46
f.a.paardekooper@minfin.nl
 

Woordvoerder Belastingdienst 

Michiel Bakhuizen
+31 6 11 37 61 28
w.m.bakhuizen@minfin.nl

Persvoorlichters staatssecretaris Van Rij

Woordvoerders staatssecretaris De Vries

Persvoorlichters Douane

Pieter ten Broeke
+31 6 11 960 829
p.ten.broeke@douane.nl

Maarten Molenbeek
+31 6 50 03 70 85 
me.molenbeek@douane.nl

Persvoorlichters FIOD

Wietske Visser
+31 6 18 60 77 61

Audrey Nijhof
+31 6 50 10 02 61
aly.nijhof@belastingdienst.nl
 

Woordvoerder Corporate

Woordvoerder Inspectie Belastingdienst, Toeslagen en Douane

Suzan Demirhan
+31 6 13 30 19 54
s.demirhan@inspectieBTD.nl