Woordvoerders van het ministerie van Financien

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Financiën. Zij zijn alleen bereikbaar voor de media.

Contact met het ministerie van Financiën

Bent u geen journalist? Dan kunt u:

Team minister Van Weyenberg

Coördinator communicatie minister Van Weyenberg

Hayat Eltalhaui 
+31 6 53 78 50 91 
hayat@minfin.nl

Woordvoerder Europa, Internationaal en Staatsdeelnemingen 

(TenneT, Invest International, Urenco, UCN, FMO, Thales)

Ruud Mikkers
+31 6 20 44 64 81
r.j.f.mikkers@minfin.nl

Woordvoerder overheidsfinanciën

Raoel Koole
+31 6 39 21 48 97
r.koole@minfin.nl

Woordvoerder Financiële markten en staatsdeelnemingen

(KLM, NS, banken, Invest NL, Schiphol, Gasunie, Havenbedrijf Rotterdam, Covra)

Lena van der Priem
+31 6 50 18 60 76
l.priem@minfin.nl

Persvoorlichter en woordvoerder Agentschap en ADR

Thaisa Cijntje 
+31 6 46 83 63 43
t.m.cijntje@minfin.nl

Team staatssecretaris Van Rij

Coördinator communicatie staatssecretaris Van Rij

Heleen Haverkort 
+31 6 28547707
haverkort@minfin.nl

Woordvoerder Fiscale Zaken en Wetgeving

Jessica van Wegen
+31 6 29 64 73 48
j.wegen@minfin.nl

Woordvoerder Belastingdienst 

Michiel Bakhuizen
+31 6 1137 6128
w.m.bakhuizen@minfin.nl

Persvoorlichter Belastingdienst, Gemeentefonds, Muntwezen, Domeinen Roerende Zaken, Exportkredietverzekeringen en -faciliteiten en Staatsdeelnemingen 

(Holland Casino en Nederlandse Loterij)

Jack Lowe
+31 6 29 69 08 74
j.lowe@minfin.nl

De persvoorlichter kunt u naast de woordvoerder bellen voor vragen over beleid en regelgeving.

Persvoorlichters Belastingdienst

Heeft u persvragen over de dienstverlening en uitvoering van de Belastingdienst? Dan kunt u contact opnemen met de persvoorlichters van de Belastingdienst

Team staatssecretaris De Vries

Coördinator communicatie staatssecretaris De Vries

Job van de Sande 
+31 6 53 67 70 96
j.f.h.sande@minfin.nl

Woordvoerder Toeslagen

Jaap Eikelboom
+31 6 19 28 35 95
j.eikelboom@minfin.nl

Woordvoerder Douane en Toeslagen

Pieter ten Broeke
+31 6 11 960 829
p.broeke@minfin.nl

Persvoorlichter Toeslagen en Douane

Koen Rijk
+31 6 29 63 92 12
k.r.j.m.rijk@minfin.nl

Persvoorlichter Toeslagen en Douane

Estelle Cool
+31 6 29 63 92 52
e.c.s.cool@minfin.nl

Persvoorlichters Douane

Maarten Molenbeek
+31 6 50 03 70 85 
me.molenbeek@douane.nl

Marije Kuiper (afwezig tot medio juli 2024)
+31 6 25 69 28 00
Me.kuiper@douane.nl

Yasmin Çakiroglu
+31 6 25 23 12 38
y.cakiroglu@douane.nl  

Martijn van der Wind
+31 6 11 64 83 61
m.van.der.wind@douane.nl
 

Persvoorlichters FIOD

Wietske Visser
+31 6 18 60 77 61
fiod.persvoorlichting@belastingdienst.nl

Audrey Nijhof
+31 6 50 10 02 61
fiod.persvoorlichting@belastingdienst.nl

Woordvoerder corporate affairs

Erik Stenfert Kroese
+31 6 29 64 73 88
h.e.stenfertkroese@minfin.nl

Woordvoerder Inspectie Belastingdienst, Toeslagen en Douane

Suzan Demirhan
+31 6 13 30 19 54 Buiten kantoortijden alleen bereikbaar in geval van spoed
s.demirhan@inspectiebtd.nl