Woordvoerders van het ministerie van Financien

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Financiën. Zij zijn alleen bereikbaar voor de media.

Contact met het ministerie van Financiën

Bent u geen journalist? Dan kunt u:

Woordvoerders minister Hoekstra

Financiële sector en Staatsdeelnemingen

Hayat Eltalhaui
+31 (0)6 53 78 50 91
hayat@minfin.nl

Overheidsfinanciën

Karen Zandbergen
+31 (0)6 46 27 11 68
k.zandbergen@minfin.nl

Europa en Internationaal

Jaap Oosterveer
+31 (0)6 48 10 01 61
j.a.oosterveer@minfin.nl

Persvoorlichter minister Hoekstra

Jasper Meeuwissen
 +31 (0)6 21 46 64 12
j.a.n.meeuwissen@minfin.nl

Woordvoerders staatssecretaris Vijlbrief

Wetgeving en Fiscale Zaken

Heleen Haverkort
+31 (0)6 28 54 77 07
haverkort@minfin.nl

Belastingdienst, FIOD

André Karels
+31 (0)6 29 43 27 77
 a.karels@minfin.nl

Belastingdienst

Job Slok
+31 (0)6 50 18 55 74
j.slok@minfin.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Huffelen

Toeslagen

Petra Huijser
+31 (0)6 11 14 12 85
p.a.c.a.huijser@minfin.nl

Belastingdienst, Toeslagen en Douane

André Karels
+31 (0)6 29 43 27 77
 a.karels@minfin.nl

Toeslagen

Paul van der Zanden
+31 (0)6 11 02 59 98

p.p.c.zanden@minfin.nl

Persvoorlichters Belastingdienst en Fiscale Zaken

Jacco Neleman
+31 (0) 6 11 13 92 90
jacco.neleman@minfin.nl

Remco Rous

+ 31 (0)6 50 18 02 00

r.rous@minfin.nl

Persvoorlichter Toeslagen

©Financiën

Jan Jelle van Hasselt

+ 31 (0) 6 50 18 03 20

j.j.hasselt@minfin.nl

Persvoorlichters Douane

Gera van Weenum
+31 (0)6 53 22 30 89

Roul Velleman
+31 (0)6 11 79 62 33

Persvoorlichters FIOD

Adriaan Ros
+31 (0)6 18 30 42 04

Wietske Visser
+31 (0)6 18 60 77 61