Woordvoerders van het ministerie van Financien

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Financiën. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Woordvoerders minister Hoekstra

Financiële sector en Staatsdeelnemingen

Hayat Eltalhaui
+31 (0)6 53 78 50 91
hayat@minfin.nl

Overheidsfinanciën

Karen Zandbergen
+31 (0)6 46 27 11 68
k.zandbergen@minfin.nl

Europa en Internationaal

Jaap Oosterveer
+31 (0)6 48 10 01 61
j.a.oosterveer@minfin.nl

Woordvoerders staatssecretaris Vijlbrief

Wetgeving en Fiscale Zaken

Heleen Haverkort
+31 (0)6 28 54 77 07
haverkort@minfin.nl

Belastingdienst

Erik Jeene
+31 (0)6 53 55 98 31
e.b.jeene@minfin.nl

FIOD en Douane

André Karels
+31 (0)6 29 43 27 77
 a.karels@minfin.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Huffelen

Toeslagen

Petra Huijser
+31 (0)6 11 14 12 85
p.a.c.a.huijser@minfin.nl

Toeslagen

Karin Donk
+31 (0)6 21 00 08 51
k.d.donk@minfin.nl

Persvoorlichters Fiscale Zaken, Belastingdienst en Toeslagen

Jacco Neleman
+31 (06) 11 13 92 90
j.c.neleman@minfin.nl

Jasper Meeuwissen
+31 (0)6 21 46 64 12
j.a.n.meeuwissen@minfin.nl

Persvoorlichters Douane

Gera van Weenum
+31 (0)6 53 22 30 89

Roul Velleman
+31 (0)6 11 79 62 33

Persvoorlichters FIOD

Adriaan Ros
+31 (0)6 18 30 42 04

Wietske Visser
+31 (0)6 18 60 77 61