Woordvoerders van het ministerie van Financien

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Financiën. Zij zijn alleen bereikbaar voor de media.

Contact met het ministerie van Financiën

Bent u geen journalist? Dan kunt u:

Woordvoerders minister Hoekstra

Hayat Eltalhaui

Financiële sector en Staatsdeelnemingen

Hayat Eltalhaui
+31 (0)6 53 78 50 91
hayat@minfin.nl

Fabian Paardekoper

Overheidsfinanciën, Europa en Internationaal 

Fabian Paardekooper
+31 (0)6 25 31 40 80
f.a.paardekooper@minfin.nl

Persvoorlichter minister Hoekstra

Jasper Meeuwissen

Jasper Meeuwissen
 +31 (0)6 21 46 64 12
j.a.n.meeuwissen@minfin.nl

Woordvoerders staatssecretaris Vijlbrief

Heleen Haverkort

Fiscale Zaken en wetgeving

Heleen Haverkort
+31 (0)6 28 54 77 07
haverkort@minfin.nl

Jacco Neleman

Belastingdienst (o.a. Particulieren, Grote Ondernemingen, auto’s, BelastingTelefoon, FIOD)

Jacco Neleman
+31 (0) 6 11 13 92 90
jacco.neleman@minfin.nl

Job Slok

Belastingdienst (o.a. ANBI’s/giftenaftrek, ontvlechting, digitalisering, privacy), deelnemingen (Holland Casino, Loterijen), exportkredietverzekeringen)

Job Slok
+31 (0)6 50 18 55 74
j.slok@minfin.nl

Remco Rous

Belastingdienst (MKB), FIOD, Fiscale Zaken, Wetgeving

Remco Rous
+ 31 (0)6 50 18 02 00
r.rous@minfin.nl

Woordvoerders staatssecretaris Van Huffelen

Petra Huijser

Toeslagen

Petra Huijser
+31 (0)6 11 14 12 85
p.a.c.a.huijser@minfin.nl

Paul van der Zanden

Toeslagen

Paul van der Zanden
+31 (0)6 11 02 59 98
p.p.c.zanden@minfin.nl

Remco Rous

Douane

Remco Rous
+ 31 (0)6 50 18 02 00
r.rous@minfin.nl

Persvoorlichter Toeslagen

Jan Jelle van Hasselt
©Financiën

Jan Jelle van Hasselt
+ 31 (0) 6 50 18 03 20
j.j.hasselt@minfin.nl

Persvoorlichters Douane

Bob van ’t Klooster 
+31 (0)6 34 82 83 98

Roul Velleman
+31 (0)6 11 79 62 33

Persvoorlichters FIOD

Wietske Visser
+31 (0)6 18 60 77 61

Woordvoerder Corporate

Jacco van Maldegem
+31 (0)6 117 470 20
j.j.maldegem@minfin.nl