Woordvoerders ministerie van OCW

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Als u de woordvoerder die u zoekt niet kunt bereiken kunt u contact opnemen met het secretariaat van de directie Communicatie, telefoon +31 (0)70 412 30 45. Vanaf vrijdagavond tot en met zondag is er altijd een woordvoerder met piket bereikbaar via de meldkamer van het ministerie van OCW, telefoon +31 (0)70 412 24 90.

Hoofd Woordvoering, Speeches & Protocol

Michiel Schulmaijer

m.c.schulmaijer@minocw.nl

Woordvoering minister Van Engelshoven

Michiel Hendrikx, 1e woordvoerder

+31 (0)6 31 74 92 27
m.g.hendrikx@minocw.nl

  • Co√∂rdinatie woordvoering minister Van Engelshoven
  • Hoger Onderwijs

Martijn Kamans, woordvoerder

+31 (0)6 51 29 05 85
m.kamans@minocw.nl

  • Cultuur
  • Wetenschapsbeleid

Tom van den Brink, woordvoerder

+31 (0)6 52 36 74 01
t.vandenbrink@minocw.nl

  • MBO
  • Emancipatie

Woordvoering minister Slob

Jorgen Trommelen, woordvoerder

+31 (0)6 15 03 80 98
j.j.trommelen@minocw.nl

  • Voortgezet onderwijs
  • Curriculumherziening
  • Passend onderwijs

Deborah Jongejan, woordvoerder

+31 (0)6 46 84 93 64
d.e.s.jongejan@minocw.nl

  • Primair Onderwijs
  • Leraren
  • Interviewverzoeken voor minister Slob

Ward Bezemer, woordvoerder 

+31 (0)6 55 25 99 74
w.bezemer@minocw.nl

  • Media
  • Leerlingendaling
  • Sociale Veiligheid
  • Archieven

Inspectie van het Onderwijs

De afdeling persvoorlichting van de Inspectie van het Onderwijs is bereikbaar via telefoon +31 (0)88 669 60 00. Zie ook de contactgegevens op de website van de Inspectie.

Dienst Uitvoering Onderwijs

De afdeling persvoorlichting van de Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) is bereikbaar via +31 (0)50 599 96 22. Zie ook de contactgegevens op de website van de DUO.

Bezoekadres Directie Communicatie Ministerie OCW

Rijnstraat 50, Den Haag
Postadres
IPC 5600
Postbus 16375
2500 BJ Den Haag

Routebeschrijving naar het ministerie.

Wilt u een bewindspersoon uitnodigen voor een bijzondere gelegenheid?