25 augustus Agenda minister-president Schoof week 35

Let op: deze activiteit heeft al plaatsgevonden

Activiteitendata

  • Datum -
  • Locatie diverse locaties

25 augustus

  • Gesprek: regulier overleg minister-president en viceministers-presidenten (Den Haag)
  • Gesprek: minister-president Schoof gaat samen met ministers Hermans (KGG), Wiersma (LVVN), Karremans (EZ) en Tieman (IenW) in gesprek in het zogenoemde Havenoverleg. Onderwerp van gesprek is economie en natuurherstel in de Rotterdamse haven (Den Haag)
    Deelnemers aan het gesprek zijn:
    • Victor Van der Chijs, voorzitter Deltalinqs
    • Boudewijn Siemons, CEO Havenbedrijf Rotterdam
    • Mariëtte van Leeuwen, lid van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland
    • Arne Weverling, lid van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland
    • Carola Schouten, burgemeester van Rotterdam

26 augustus

  • Gesprek: regulier overleg minister-president en viceministers-presidenten (Den Haag)
  • Ministerraad (Den Haag)
  • Gesprek: themasessie in het kader van antidiscriminatie. Hier sluiten de ministers van BZK, JenV, OCW en de staatssecretaris Participatie en Integratie bij aan. De aanwezige gesprekspartners zijn personen uit het maatschappelijk veld die zich actief inzetten tegen moslimdiscriminatie (Den Haag)

28 augustus

  • Evenement: minister-president Schoof verzorgt een toespraak bij het afscheid van Pieter-Jaap Aalbersberg, Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (Wassenaar)

29 augustus

Kamervergaderingen

Kamerdebatten met minister-president Schoof zijn te vinden op de websites van de Eerste Kamer (zie ‘Activiteiten’) en Tweede Kamer (zie ‘Debat en vergadering’).

Informatie voor de pers

Media kunnen voor meer informatie over deze agenda contact opnemen via rvd.openbareagenda.mp@minaz.nl.

Sociale media minister-president Schoof

Zie voor de socialemediakanalen de pagina van minister-president Schoof.