05 januari Agenda minister Bruijn week 2

Let op: deze activiteit heeft al plaatsgevonden

Activiteitendata

  • Datum -
  • Locatie Den Haag

5 januari

  • Ontvangst: minister Bruijn neemt het CVA actieplan (CVA staat voor beroerte, oftewel Cerebro Vasculair Accident) in ontvangst uit handen van Bert Vrijhoef, voorzitter van het Kennisnetwerk CVA Nederland. Het plan brengt belanghebbenden samen, legt verbindingen tussen bestaande initiatieven en initieert nieuwe initiatieven voor samenhangende en toekomstbestendige beroertezorg. Onderwerp van gesprek is het CVA actieplan en hoe het ministerie en zorgverzekeraars het plan kunnen bekrachtigen (Den Haag)

6 januari

  • Overleg: minister Bruijn neemt samen met de minister Wiersma (LVVN), minister Keijzer (VRO) en staatssecretaris Aartsen (Openbaar Vervoer en Milieu) deel aan een overleg over de afstemming van een inhoudelijke beleidsreactie op het Gezondheidsraadadvies “Gezondheidsrisico’s rond veehouderijen 2025: deel II Gezondheidsimpact van wonen nabij geitenhouderijen en mogelijkheden voor beperking gezondheidsrisico’s” (Den Haag)

8 januari

  • Gesprek: minister Bruijn maakt kennis met Jurriaan Penders, voorzitter van de artsenfederatie Koninklijke Nederlandse Maatschappij tot bevordering der Geneeskunst (KNMG). Onderwerpen van gesprek zijn: demedicaliserising, de verbinding tussen de zorg en het sociaal domein, passende zorg binnen en buiten het ziekenhuis en het versterken van vertrouwen in de wetenschap en zorgprofessionals. Ook KNMG-directeur Astraia Rühl is aanwezig (Den Haag)

9 januari

Kamervergaderingen

Kamerdebatten met minister Bruijn zijn te vinden op de websites van de Eerste Kamer (zie ‘Activiteiten’) en Tweede Kamer (zie ‘Debat en vergadering’).

Informatie voor de pers

Media kunnen voor meer informatie over deze agenda contact opnemen met Vera van Aller: +31 6 11 79 70 64ve.v.aller@minvws.nl

Sociale media minister Bruijn

Zie voor de socialemediakanalen de pagina van minister Bruijn