30 maart Agenda staatssecretaris Eerenberg week 14

Activiteitendata

  • Datum -
  • Locatie Den Haag

30 maart

  • Gesprek: staatssecretaris Eerenberg heeft een kennismakingsgesprek met Thom van Campen, voorzitter van de Tweede Kamer en Peter Oskam, griffier van de Tweede Kamer samen met de minister van Financiën (Den Haag)
    Contactpersoon voor de pers: Jack Lowe, +31 6 29 69 08 74
  • Gesprek: staatssecretaris Eerenberg heeft een kennismakingsgesprek met Tweede Kamerlid Ergin Dogukan van Denk (Den Haag)
    Contactpersoon voor de pers: Jessica van Wegen, +31 6 29 64 73 48
  • Gesprek: staatssecretaris Eerenberg heeft een gesprek met Constantijn van Oranje-Nassau van Techleap samen met de minister van Economische Zaken over de internetconsultatie belastingmaatregelen om start-ups en scale-ups te ondersteunen (Den Haag)
    Contactpersoon voor de pers: Jessica van Wegen, +31 6 29 64 73 48

31 maart

  • Taskforces, ministeriële commissies en onderraden (Den Haag)
    Contactpersoon voor de pers: Jessica van Wegen, +31 6 29 64 73 48
  • Gesprek: staatssecretaris Eerenberg heeft een bijeenkomst met verschillende vertegenwoordigers uit het bedrijfsleven, wetenschap, rechtspraak en overheid over het wetsvoorstel veiligehavenregels Wet minimumbelasting 2024 (Den Haag)
    Contactpersoon voor de pers: Jessica van Wegen, +31 6 29 64 73 48

Kamervergaderingen

Kamerdebatten met staatssecretaris Eerenberg zijn te vinden op de websites van de Eerste Kamer (zie ‘Activiteiten’) en Tweede Kamer (zie ‘Debat en vergadering’).

Informatie voor de pers

Media kunnen voor meer informatie over deze agenda contact opnemen met de genoemde contactpersonen.

Sociale media staatssecretaris Eerenberg

Zie voor de socialemediakanalen de pagina van staatssecretaris Eerenberg.