Woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier.

Bent u ondernemer en heeft u vragen over de financiële regelingen in het kader van COVID-19? Neem dan contact op met het Coronaloket van KvK of met RVO.

Woordvoerders minister Adriaansens

Laura Kwakernaak
Afwezig van 9 september t/m 3 oktober.
+31 6 15 37 25 67
l.kwakernaak@minezk.nl

  • Macro-economisch beleid
  • Grote bedrijven
  • Vestigingsklimaat
  • Corona steunpakketten
  • Nationaal Groeifonds

Harald Hanemaaijer
+31 6 15 94 90 16
h.hanemaaijer@minezk.nl

  • Innovatie
  • Digitale economie en -infrastructuur
  • Europees economisch beleid
  • Consumenten
  • Startups en scale-ups

Femmy Barends
Afwezig van 3 t/m 31 oktober
+31 6 50 16 45 15
f.f.barends@minezk.nl

  • Mkb
  • Coronamaatregelen
  • Industrie

Woordvoerders minister Jetten (Klimaat en energie)

Dion Huidekooper
+31 6 15 66 81 43
D.J.Huidekooper@minezk.nl

  • Nationaal- en Internationaal Klimaatbeleid

Tim van Dijk 
Afwezig van 17 t/m 30 oktober
+31 6 15 19 49 58
t.vandijk@minezk.nl

  • Energielevering
  • SDE+
  • Kernenergie

Pieter ten Bruggencate 
+31 6 29 66 04 31
j.h.p.tenbruggencate@minezk.nl

  • Duurzame Energie
  • Kolencentrales

Woordvoerders staatssecretaris Vijlbrief

Nicolette Stoel
+ 31 6 29 67 42 22
n.c.stoel@minezk.nl

  • Groningen: versterkingsoperatie
  • Mijnbouw

Jorgen Trommelen
+31 6 15 03 80 98
j.j.trommelen@minezk.nl

  • Groningen: afbouw gaswinning en schadeafhandeling
  • Mijnbouw
  • Mededinging

Woordvoerder corporate

Noortje Beckers
+ 31 6 50 17 65 04
n.m.beckers@minezk.nl

  • Organisatie en Ambtelijke Top