Woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier.

Bent u ondernemer en heeft u vragen over de financiële regelingen in het kader van COVID-19? Neem dan contact op met het Coronaloket van KvK of met RVO.

Woordvoerders minister Van 't Wout

Laura Kwakernaak
Economie, Corona
+31 (0)6 15 37 25 67
l.kwakernaak@minezk.nl

Jules van de Ven
Mijnbouw / Groningen, Corona
+ 31 (0)6 50192673
j.m.a.vandeven@minezk.nl

Nynke van der Zee
Klimaat
+31 (0)6 50192666
n.c.vanderzee1@minezk.nl

Dion Huidekooper

Dion Huidekooper
Energieprojecten
+31 (0)6 15 66 81 43
D.J.Huidekooper@minezk.nl

Woordvoerders staatssecretaris Keijzer

Harald Hanemaaijer

Harald Hanemaaijer
1e aanspreekpunt staatssecretaris
Digitale economie (Telecom & ICT), Marktwerking & Mededinging, Innovatie.
+31 (0)6 15 94 90 16
h.hanemaaijer@minezk.nl

Femmy Barends
Corona, Toerisme, Ondernemerschap (mkb), Financiering, Brexit
+ 31 (0)6 50 16 45 15
f.f.barends@minezk.nl

Thomas Hart

Thomas Hart
Tijdelijk gedetacheerd bij het Nationaal Kernteam Crisiscommunicatie (NKC).
+31 (0)6 25 72 06 60
T.A.Hart@minezk.nl

Stagiair-woordvoerder:

Merel Kaptein

Merel Kaptein
Bedrijfsleven (topsectoren, industrie, startups, financiering) & Ondernemerschap (mkb).
+31 (0)6 11 04 56 08
m.a.kaptein@minezk.nl

Woordvoerders corporate

Tim van Dijk

Tim van Dijk
Corona (Tegemoetkoming Vaste Lasten), Organisatie en Ambtelijke Top
+31 (0)6 15 19 49 58
t.vandijk@minezk.nl