Woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier.

Judith Sluiter
Afdelingshoofd woordvoering en speeches, plv. directeur
06 - 20 25 26 06
J.Sluiter@minez.nl

Woordvoerders minister Wiebes

Anne van Pinxteren
Macro-economie en ondernemerschap
06 – 11 75 35 83
a.vanpinxteren@minez.nl

Paul van der Zanden
Energietransitie en Klimaat
06 - 11 02 59 98
p.zanden@minez.nl

Job van de Sande
Groningen
06 – 53 67 70 96
j.vandesande@minez.nl

Caspar Itz
Energie-infrastructuur en energieprojecten
06 – 10 55 10 61
c.itz@minez.nl

Woordvoerders staatssecretaris Keijzer

Harald Hanemaaijer
1e aanspreekpunt staatssecretaris
Telecom & ICT, Innovatie en Marktwerking
06 - 15 94 90 16
h.hanemaaijer@minez.nl

Anne van Pinxteren
Ondernemerschap en Macro-economie
06 – 11 75 35 83
a.vanpinxteren@minez.nl

Michiel Bakhuizen
Economie, Bedrijfsleven en Financiering
06 – 11 37 61 28
w.m.bakhuizen@minez.nl

Woordvoerders corporate

Thomas Hart
corporate woordvoering
06 - 25 72 06 60
T.A.Hart@minez.nl

Tim van Dijk
corporate woordvoering
06 – 15 19 49 58
t.vandijk@minez.nl