Woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier.

Bent u ondernemer en heeft u vragen over de financiële regelingen in het kader van COVID-19? Neem dan contact op met het Coronaloket van KvK of met RVO.

Woordvoerders minister Blok

Laura Kwakernaak (afwezig 16 augustus – 10 september)
Economie, Corona
+31 (0)6 15 37 25 67
l.kwakernaak@minezk.nl

Jules van de Ven
Mijnbouw, Groningen, Corona
+ 31 (0)6 50192673
j.m.a.vandeven@minezk.nl

Woordvoerders staatssecretaris Keijzer

Harald Hanemaaijer

Harald Hanemaaijer
1e aanspreekpunt staatssecretaris
Digitale economie (Telecom & ICT), Marktwerking & Mededinging, Innovatie
+31 (0)6 15 94 90 16
h.hanemaaijer@minezk.nl

Thomas Hart

Thomas Hart
Bedrijfsleven (Topsectoren, industrie, startups, financiering) & Ondernemerschap (mkb)
+31 (0)6 25 72 06 60
T.A.Hart@minezk.nl

Tim van Dijk

Tim van Dijk (afwezig 8 september- 24 september)
Corona (Tegemoetkoming Vaste Lasten)
+31 (0)6 15 19 49 58
t.vandijk@minezk.nl

Marcel van Beusekom

Marcel van Beusekom
Corona, toerisme
+31 (0)6 30 73 71 10
j.m.vanbeusekom@minezk.nl

Femmy Barends (wegens zwangerschapsverlof vanaf 19 augustus afwezig)
Corona, Toerisme

Woordvoerders staatssecretaris Yeşilgöz

Dion Huidekooper

Dion Huidekooper
Klimaat
+31 (0)6 15 66 81 43
D.J.Huidekooper@minezk.nl

Ward Bezemer (afwezig: 22 september - 3 oktober)
Energie en verduurzaming industrie
+ 31 (0)6 29 65 51 87
w.bezemer@minezk.nl

Woordvoerder corporate

Merel Kaptein

Merel Kaptein (afwezig 16 augustus – 27 augustus)
Organisatie en Ambtelijke Top
+ 31 6 11 04 56 08
M.A.Kaptein@minezk.nl