Woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier.

Bent u ondernemer en heeft u vragen over de financiële regelingen in het kader van COVID-19? Neem dan contact op met het Coronaloket van KvK of met RVO.

Woordvoerders minister Adriaansens

Laura Kwakernaak

+31 6 15 37 25 67
l.kwakernaak@minezk.nl

  • Macro-economisch beleid
  • Grote bedrijven
  • Vestigingsklimaat
  • Corona steunpakketten
  • Nationaal Groeifonds

Harald Hanemaaijer 

+31 6 15 94 90 16
h.hanemaaijer@minezk.nl

  • Innovatie
  • Digitale economie en -infrastructuur
  • Europees economisch beleid
  • Consumenten
  • Startups en scale-ups

Femmy Barends 

+31 6 50 16 45 15
f.f.barends@minezk.nl

  • Mkb
  • Coronamaatregelen
  • Industrie

Woordvoerders minister Jetten (Klimaat en energie)

Dion Huidekooper

+31 6 15 66 81 43
D.J.Huidekooper@minezk.nl

  • Nationaal- en Internationaal Klimaatbeleid

Tim van Dijk

+31 6 15 19 49 58
t.vandijk@minezk.nl

  • Energiemarkt 
  • Energieprijzen
  • Elektriciteitsnet
  • Kernenergie

Pieter ten Bruggencate

+31 6 29 66 04 31
j.h.p.tenbruggencate@minezk.nl

  • Europees Energiebeleid
  • Energiebesparing
  • Duurzame Energie
  • Olie
  • Kolen

Noortje Beckers 

+ 31 6 50 17 65 04
n.m.beckers@minezk.nl

  • Waterstof
  • Zonne-energie
  • Wind op land

Woordvoerders staatssecretaris Vijlbrief

Nicolette Stoel

+ 31 6 29 67 42 22
n.c.stoel@minezk.nl

  • Groningen: versterkingsoperatie
  • Mijnbouw

Jorgen Trommelen

+31 6 15 03 80 98
j.j.trommelen@minezk.nl

  • Groningen: afbouw gaswinning en schadeafhandeling
  • Mijnbouw
  • Mededinging

Woordvoerder corporate

Noortje Beckers 

+ 31 6 50 17 65 04
n.m.beckers@minezk.nl

  • Organisatie en ambtelijke top

Rijkstrainee Woordvoering