Woordvoerders van het ministerie Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier.

Directeur Communicatie

Judith Sluiter
+31 (0)6 20 25 26 06
J.Sluiter@minlnv.nl

Woordvoerders van minister Schouten

Vanaf vrijdagavond tot en met zondag is er altijd een woordvoerder met piket bereikbaar via de pikettelefoon +31 (0)6-29177938.

Hoofd woordvoering, externe optredens en werkbezoeken, plv Directeur Communicatie

Danielle Cardozo
+31 (0)6 15 26 51 24
D.Cardozo@minlnv.nl

Woordvoerder Landbouw, Europa, Visserij, Landbouwvisie/klimaat, Issues dierenwelzijn, Voedselkwaliteit

Rudi Buis
+31 (0)6 11 20 16 24
A.G.Buis@minlnv.nl

Woordvoerder NVWA, Dierenwelzijn algemeen (landbouwdieren)

Nicolette Stoel
+31 (0)6 29 17 50 74
N.Stoel@minlnv.nl

Algemeen persvoorlichter Natuur, Tuinbouw, Relatie boer-burger, Mest en fosfaat

Raoel Koole
+31 (0)6 39 21 48 97
R.Koole@minlnv.nl

Algemeen persvoorlichter Dierenwelzijn algemeen (huisdieren), Dierziekten, Regiodeals, Warme sanering varkenshouderij, Voedselverspilling, Jonge Boerenfonds

Lisa Gaster
+31 (0)6 47 10 36 18
L.Gaster@minlnv.nl