Woordvoerders van het ministerie Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier.

Directeur Communicatie

Judith Sluiter
+31 (0)6 20 25 26 06
J.Sluiter@minlnv.nl

Woordvoerders

Vanaf vrijdagavond tot en met zondag is er altijd een woordvoerder met piket bereikbaar via de pikettelefoon +31 (0)6 29 17 79 38.

Coördinerend woordvoerder voor beide ministers

Rudi Buis
+31 (0)6 11 20 16 24
A.G.Buis@minlnv.nl

Woordvoerders minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

Woordvoerder verduurzaming landbouw, verdienvermogen, mest, tuinbouw, voedsel(kwaliteit)

Elise van den Bosch
+31 (0)6 52 82 09 37
E.vandenBosch@minlnv.nl

Woordvoerder GLB, Europa en visserij

Lisa Gaster
+31 (0)6 11 27 65 16 
L.Gaster@minlnv.nl

Woordvoerder dierenwelzijn en diergezondheid, gewasbescherming en NVWA 

Bertine Moenaff-Fennema 
+31 (0)6 29 17 28 80
b.l.moenaff@minlnv.nl

Woordvoerders minister voor Natuur en Stikstof

Woordvoerder stikstofaanpak , natuurvergunningen, transitie landelijk gebied

Rudi Buis
+31 (0)6 11 20 16 24
A.G.Buis@minlnv.nl

Wilhelm Doeleman 
+31 (0)6 50 16 98 85
w.doeleman@minlnv.nl

Woordvoerder natuur, biodiversiteit, Staatsbosbeheer

Cindy Heijdra 
+31 (0)6 31 10 27 41
c.m.heijdra@minlnv.nl