Woordvoerders van het ministerie Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier.

Directeur Communicatie

Judith Sluiter
+31 (0)6 20 25 26 06
J.Sluiter@minlnv.nl

Waarnemend hoofd woordvoering, externe optredens en speeches

Rudi Buis
+31 (0)6 11 20 16 24
A.G.Buis@minlnv.nl

Woordvoerders

Vanaf vrijdagavond tot en met zondag is er altijd een woordvoerder met piket bereikbaar via de pikettelefoon +31 (0)6 29 17 79 38.

Woordvoerders minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

Woordvoerder verduurzaming landbouw, verdienvermogen, mest, tuinbouw, voedsel(kwaliteit)

Elise van den Bosch
+31 (0)6 52 82 09 37
E.vandenBosch@minlnv.nl

Woordvoerder Europa en GLB

Dylan de Gruijl
+31 (0)6 31 01 81 37
d.degruijl@minlnv.nl

Woordvoerder Visserij

Sonja van der Graaf
+31 (0)6 29 69 90 09
s.e.vandergraaf@minlnv.nl

Woordvoerder dierenwelzijn en diergezondheid, gewasbescherming en NVWA 

Bertine Moenaff-Fennema 
+31 (0)6 29 17 28 80
b.l.moenaff@minlnv.nl

Algemeen persvoorlichter

Martijn Goosensen 
+31 (0)6 50 20 06 79
m.goosensen@minlnv.nl

Woordvoerders minister voor Natuur en Stikstof

Woordvoerder stikstofaanpak , natuurvergunningen, transitie landelijk gebied

Wilhelm Doeleman 
+31 (0)6 50 16 98 85
w.doeleman@minlnv.nl

Woordvoerder stikstofaanpak , natuurvergunningen, transitie landelijk gebied

Judith van Kessel 
+31 (0)6 15 68 57 55
j.e.p.vankessel@minlnv.nl

Woordvoerder natuur, biodiversiteit, Staatsbosbeheer

Cindy Heijdra 
+31 (0)6 31 10 27 41
c.m.heijdra@minlnv.nl

Algemeen persvoorlichter

Lisanne de Roos
+31 (0)6 31 98 71 47
l.c.a.deroos@minlnv.nl