Woordvoerders van het ministerie Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier.

Directeur Communicatie

Judith Sluiter
+31 (0)6 20 25 26 06
J.Sluiter@minlnv.nl

Hoofd woordvoering, externe optredens en speeches

Rudi Buis
+31 (0)6 11 20 16 24
A.G.Buis@minlnv.nl

Woordvoerders

Vanaf vrijdagavond tot en met zondag is er altijd een woordvoerder met piket bereikbaar via de pikettelefoon +31 (0)6 29 17 79 38.

Woordvoerders minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit

Elise van den Bosch

+31 (0)6 52 82 09 37
E.vandenBosch@minlnv.nl

  • Toekomstbestendige landbouw
  • Innovatie
  • Keten en verdienvermogen
  • Mest

Dylan de Gruijl

+31 (0)6 31 01 81 37
d.degruijl@minlnv.nl

  • Europese Raden
  • Visserij
  • Tuin- en akkerbouw
  • Voedsel(kwaliteit)

Bertine Moenaff-Fennema

+31 (0)6 29 17 28 80
b.l.moenaff@minlnv.nl

  • Dierenwelzijn en diergezondheid
  • Gewasbescherming
  • NVWA
  • Klimaatopgave

Martijn Goosensen 

+31 (0)6 50 20 06 79
m.goosensen@minlnv.nl

  • Europese Raden
  • Gemeenschappelijk Landbouwbeleid (GLB)
  • Algemene interviewverzoeken voor de minister van LNV

Woordvoerders minister voor Natuur en Stikstof

Wilhelm Doeleman 

+31 (0)6 50 16 98 85
w.doeleman@minlnv.nl

  • Algemeen stikstofbeleid
  • Opkoopregelingen
  • Samenwerking regionale overheden
  • Transitie landelijk gebied

Judith van Kessel 

+31 (0)6 15 68 57 55
j.e.p.vankessel@minlnv.nl

  • Toestemming en vergunningverlening
  • Meten en berekenen
  • Innovatie
  • Klimaatopgave

Cindy Heijdra 

+31 (0)6 31 10 27 41
c.m.heijdra@minlnv.nl

  • Natuur
  • Biodiversiteit
  • Staatsbosbeheer

Lisanne de Roos

+31 (0)6 31 98 71 47
l.c.a.deroos@minlnv.nl 

  • Algemene interviewverzoeken voor de minister voor N en S