Woordvoerders van het ministerie van VWS

Hieronder vindt u de contactgegevens van de persvoorlichters van VWS. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor journalisten. Bent u niet van de media? Kijk dan onder Contact of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Woordvoerders minister Hugo de Jonge

Daphne Kerremans

M: 06-11537490

E: da.kerremans@minvws.nl

  • Gehandicaptenzorg
  • Arbeidsmarktbeleid
  • Persoonsgebonden budget (pgb)
  • VN-verdrag mensen met een beperking

Axel Dees

M: 06-15943788

E: aj.dees@minvws.nl

  • Ouderenzorg
  • Maatschappelijke ondersteuning
  • Medisch-ethische vraagstukken
  • Wijkverpleegkundige zorg

Tom Kummel

M: 06-52641873
E: tb.kummel@minvws.nl

  • Jeugdbeleid, jeugdwet en jeugdgezondheidszorg
  • Huiselijk geweld en kindermishandeling

Martijn Janssen

M: 06-11376121
E: martijn.janssen@minvws.nl

Woordvoerders minister Bruno Bruins

Inge Freriksen

T: 070-3406562
M: 06-15369350
E: i.freriksen@minvws.nl

  • Curatieve Zorg
  • Patiënten en Cliëntenrechten
  • Organisatie van de gezondheidszorg
  • Arbeidsmarktbeleid en opleidingen

Ole Heil

T: 070-3405083
M: 06-11797431
E: o.heil@minvws.nl

  • Geneesmiddelen, hulpmiddelen en medische technologie
  • Zorgverzekeringen
  • Macro Economische Vraagstukken
  • Sport

Karim Mostafi

M: 06-15683822
E: k.mostafi@minvws.nl

  • Gezondheidsbescherming
  • Infectieziektebestrijding
  • Antibioticaresistentie
  • Voedselveiligheid
  • Productveiligheid
  • Drugs (cannabis)
  • Experiment legale wietteelt

Tom Elbersen

T: 070-3405676
M: 06-11876363
E: t.elbersen@minvws.nl

  • Zorg van nu (e-health)
  • Orgaandonatie

Woordvoerders staatssecretaris Paul Blokhuis

Ruben van Dorssen

T: 070-3405387
M: 06-15035004
E: ruben.vandorssen@minvws.nl

  • Preventie
  • Gezondheidsbevordering (leefstijl)
  • Maatschappelijke diensttijd

Leonne Gartz

T: 070-3405937
M: 06-15084912
E: l.gartz@minvws.nl

  • GGZ
  • Oorlogsgetroffenen en verzetsdeelnemers
  • VWS-domein voor BES-eilanden

Emilie Westerouen van Meeteren

M: 06-11919781
E: emilie.wvm@minvws.nl

  • Maatschappelijke opvang en beschermd wonen
  • Drugs (m.u.v. cannabis)

Tom Wisseborn

M: 06-11784362
E: tr.wisseborn@minvws.nl