• 25-05-2026 - 31-05-2026
  • diverse locaties

26 mei

  • Evenement: minister Letschert houdt een toespraak bij de European Network Conference on Research Security over kennisveiligheid (Delft)

27 mei

  • Gesprek: minister Letschert maakt kennis met 2 mbo-studenten die deze dag meelopen als stagiair (Den Haag)
  • Bestuurlijk overleg: minister Letschert heeft een bestuurlijk overleg met Universiteiten van Nederland over de talentstrategie (Den Haag)
  • Bestuurlijk overleg: minister Letschert heeft een bestuurlijk overleg met een vertegenwoordiging van provincies en gemeenten en ondertekent de bestuurlijke afspraken erfgoed (Den Haag)
  • Bestuurlijk overleg: minister Letschert heeft een bestuurlijk overleg met de Vereniging Hogescholen over de talentstrategie (Den Haag)
  • Gesprek: minister Letschert maakt kennis met de diplomatiek vertegenwoordiger van Vlaanderen in Nederland mr. Nik van der Marliere en spreekt over samenwerking tussen Vlaanderen en Nederland (Den Haag)
  • Bestuurlijk overleg: minister Letschert neemt deel aan het bestuurlijk overleg Brainport (Den Haag)
  • Evenement: minister Letschert neemt de JOB-monitor in ontvangst (Utrecht)
  • Bestuurlijk overleg: minister Letschert heeft een bestuurlijk overleg met JOB MBO en spreekt over de prioriteiten richting het commissiedebat mbo (Den Haag)

28 mei

  • Bestuurlijk overleg: minister Letschert heeft een bestuurlijk overleg met JOB MBO en de MBO Raad in voorbereiding op het commissiedebat mbo (Den Haag)

29 mei

  • Internationale bijeenkomst: minister Letschert neemt deel aan de formele Raad voor Concurrentievermogen (Brussel, België)

Kamervergaderingen

Kamerdebatten met minister Letschert zijn te vinden op de websites van de Eerste Kamer (zie ‘Activiteiten’) en Tweede Kamer (zie ‘Debat en vergadering’).

Informatie voor de pers

Media kunnen voor meer informatie over deze agenda contact opnemen met Meike Broekman (m.a.broekman@minocw.nl).

Sociale media minister Letschert

Zie voor de socialemediakanalen de pagina van minister Letschert.