Woordvoerders ministerie van BZK

De woordvoerders bij het ministerie van BZK zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Persvoorlichting ministerie van BZK algemeen

070 - 426 88 88

Ivo Hommes
Hoofd Communicatie ministerie van BZK

+316 53 67 70 67
ivo.hommes@minbzk.nl

Tijs Manten

Plaatsvervangend hoofd Communicatie ministerie van BZK
Hoofd Woordvoering, Protocol en Verkenningen

+316 48 13 27 77
tijs.manten@minbzk.nl

Woordvoerders minister Ollongren

Richard Gielen
woordvoerder

+316 11 35 13 32
richard.gielen@minbzk.nl

  • Woningmarkt
  • Woningcorporaties
  • Woningbouw
  • Energiebesparing

Julia Rademaker
woordvoerder

+316 15 22 99 18
julia.rademaker@minbzk.nl

  • Bestuur (interbestuurlijke verhoudingen, financiën medeoverheden, gemeentelijke herindelingen)
  • Politieke ambtsdragers
  • Verkiezingen
  • Constitutionele zaken

Rinske Wieman
woordvoerder

+316 20 91 49 46
rinske.wieman@minbzk.nl

  • AIVD
  • Rijksdienst
  • Algemene Bestuursdienst
  • Arbeidsvoorwaarden collectieve sector
  • Normering topinkomens
  • Ruimtelijke ontwikkeling en Omgevingswet

Woordvoerders staatssecretaris Knops

Simone Klein Haneveld
woordvoerder

+316 86 65 46 59
simone.kleinhaneveld@minbzk.nl

  • Koninkrijksrelaties
  • Wederopbouw bovenwindse eilanden
  • Rijksvastgoedbedrijf

Jeroen van Velzen
woordvoerder

+316 15 35 57 81

jeroen.velzen@minbzk.nl

  • Digitale overheid
  • Identiteit (paspoorten, Basisregistratie Personen, Rijksdienst voor Identiteitsgegevens, Centraal Meldpunt Identiteitsfraude en -fouten)
  • Grensoverschrijdende samenwerking

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer, telefoon 070 - 426 60 60.