Woordvoerders ministerie van BZK

De woordvoerders bij het ministerie van BZK zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Persvoorlichting ministerie van BZK algemeen

+31 (0)70 426 88 88

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer, telefoon 070 - 426 60 60.

Woordvoerders minister Ollongren

Anne van Pinxteren

Anne van Pinxteren
woordvoerder

+31 (0)6 11 75 35 83
Anne.pinxteren@minbzk.nl

  • Versterking Groningen
  • AIVD
  • Covid-19
  • Algemene Bestuursdienst, Normering topinkomens
  • Constitutionele Zaken en Wetgeving
Pauline van Voorst

Pauline van Voorst
woordvoerder

+31 (0)6 50 05 48 03
pauline.voorst@minbzk.nl

  • Bestuur (interbestuurlijke verhoudingen, financiĆ«n medeoverheden, gemeentelijke herindelingen)
  • Democratie
  • Politieke ambtsdragers

Lukas van Fessem
woordvoerder

+31 (0)6 21 92 15 16
lukas.fessem@minbzk.nl

  • Bouwen en Energie

  • Stikstof, Ruimtelijke ontwikkeling, Omgevingswet, Nationale Omgevingsvisie

Nicolette Stoel
woordvoerder

+31 (0)6 21696248
nicolette.stoel@minbzk.nl

  • Wonen
Marinda Giethoorn

Marinda Giethoorn
woordvoerder

+31 (0)6 50 07 97 38
marinda.giethoorn@minbzk.nl

  • Tijdelijk afwezig ivm zwangerschapsverlof

Woordvoerders staatssecretaris Knops

Emile Vaessen
woordvoerder

+31 (0)6 20302975
Emile.Vaessen@minbzk.nl

  • Koninkrijksrelaties
  • Grensoverschrijdende samenwerking
  • Rijksvastgoedbedrijf
  • Wederopbouw bovenwindse eilanden
  • Digitale overheid
  • ICT, CIO Rijk
  • Identiteit (paspoorten, Basisregistratie Personen, Rijksdienst voor Identiteitsgegevens, Centraal Meldpunt Identiteitsfraude en -fouten)
  • Rijksdienst , Arbeidsvoorwaarden collectieve sector