Woordvoerders ministerie van BZK

De woordvoerders bij het ministerie van BZK zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Persvoorlichting ministerie van BZK algemeen

070 426 88 88

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer, telefoon 070 - 426 60 60.

Woordvoerders minister De Jonge

Petra Huijser
woordvoerder

+31 6 11 14 12 85
petra.huijser2@minbzk.nl

  • Bestuur (interbestuurlijke verhoudingen, financiën medeoverheden, gemeentelijke herindelingen)
  • Grensoverschrijdende samenwerking 
  • Regiodeals 
  • Algemene Bestuursdienst, Normering topinkomens
  • Rijksdienst (portefeuille staatssecretaris Van Huffelen)

Pauline van Voorst
woordvoerder

+31 6 50 05 48 03
pauline.voorst@minbzk.nl

  • Democratie 
  • Politieke ambtsdragers 
  • Weerbaar Bestuur 
  • Verkiezingen 

16 t/m 25 februari afwezig

Emma Janzing
woordvoerder

+31 6 31 74 85 50
emma.janzing@minbzk.nl

  • AIVD
  • Constitutionele Zaken en Wetgeving
  • Rijksbrede coördinatie discriminatiebestrijding
  • Openbaarheid van bestuur

19 t/m 25 februari afwezig

Emile Vaessen
woordvoerder

+31 6 20 30 29 75
Emile.Vaessen@minbzk.nl

  • Woningbouw
  • Rijksvastgoedbedrijf
  • Huisvesting statushouders

12 t/m 18 februari afwezig

Matthijs Keuning
woordvoerder

+31 (0)6 27927691
matthijs.keuning@minbzk.nl

  • Ruimtelijke Ordening 
  • Omgevingswet
  • Verduurzaming

Nicole Reijnen
woordvoerder

+31 (0)6 1587 8292
nicole.reijnen@minbzk.nl

  • Wonen 

19 t/m 25 februari afwezig

Woordvoerders staatssecretaris van Huffelen

Karín Fraai
woordvoerder

+31 6 31 01 98 70 
karin.fraai@minbzk.nl

  • Koninkrijksrelaties
  • Slavernijverleden

Thomas van Oortmerssen
woordvoerder

+31 6 31 01 97 81
thomas.oortmerssen@minbzk.nl

  • Digitalisering
  • Internationaal
  • Artificiële Intelligentie (AI)

19 t/m 25 februari afwezig

Anna Wijers
woordvoerder

+31 6 51 03 53 64
anna.wijers@minbzk.nl

  • Digitalisering
  • Koninkrijksrelaties
  • Identiteit (o.a. paspoort, ID-kaart)