Woordvoerders ministerie van BZK

De woordvoerders bij het ministerie van BZK zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Persvoorlichting ministerie van BZK algemeen

+31 (0)70 426 88 88

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer, telefoon 070 - 426 60 60.

Tijs Manten

Hoofd Woordvoering, Externe optredens en Verkenningen

+31 (0)6 48 13 27 77
tijs.manten@minbzk.nl

Woordvoerders minister Ollongren

Robin Middel
woordvoerder a.i.

+31 (0)6 18 97 44 41
Robin.Middel@minbzk.nl

  • AIVD
  • Versterking Groningen

Pauline van Voorst
woordvoerder

+31 (0)6 50 05 48 03
Pauline.voorst@minbzk.nl

  • Bestuur (interbestuurlijke verhoudingen, financiën medeoverheden, gemeentelijke herindelingen)
  • Politieke ambtsdragers
  • Woningbouw
  • Energiebesparing

Marinda Giethoorn
woordvoerder

+31 (0)6 50 07 97 38
marinda.giethoorn@minbzk.nl

  • Democratie en verkiezingen
  • Constitutionele zaken
  • Woningmarkt
  • Woningcorporaties

Bart Vis
woordvoerder algemeen a.i.

+31 (0)6 55 21 46 36
Bart.Vis@minbzk.nl

  • Rijksdienst
  • Algemene Bestuursdienst
  • Arbeidsvoorwaarden collectieve sector
  • Normering topinkomens
  • Ruimtelijke ontwikkeling en Omgevingswet

Woordvoerders staatssecretaris Knops

Simone Klein Haneveld
woordvoerder

+31 (0)6 86 65 46 59
simone.kleinhaneveld@minbzk.nl

  •   Rijksvastgoedbedrijf

Jeroen van Velzen
woordvoerder

+31 (0)6 15 35 57 81
jeroen.velzen@minbzk.nl

  • Digitale overheid
  • Identiteit (paspoorten, Basisregistratie Personen, Rijksdienst voor Identiteitsgegevens, Centraal Meldpunt Identiteitsfraude en -fouten)
  • Grensoverschrijdende samenwerking

Edmond Messchaert
woordvoerder

+31 (0)6 20 25 26 39
edmond.messchaert@minbzk.nl

  • Koninkrijksrelaties
  • Wederopbouw bovenwindse eilanden