Woordvoerders ministerie van BZK

De woordvoerders bij het ministerie van BZK zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Persvoorlichting ministerie van BZK algemeen

+31 (0)70 426 88 88

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer, telefoon 070 - 426 60 60.

Tijs Manten

Hoofd Woordvoering

+31 (0)6 48 13 27 77
tijs.manten@minbzk.nl

Edmond Messchaert
woordvoerder

+31 (0)6 20 25 26 39
edmond.messchaert@minbzk.nl

  • AIVD
  • Koninkrijksrelaties
  • Wederopbouw bovenwindse eilanden

Robin Middel
woordvoerder a.i.

+31 (0)6 18 97 44 41
robin.middel@minbzk.nl

  • Versterking Groningen
  • Projecten

Marinda Giethoorn
woordvoerder

+31 (0)6 50 07 97 38
marinda.giethoorn@minbzk.nl

  • Wonen

Simone Klein Haneveld
woordvoerder

+31 (0)6 86 65 46 59
simone.kleinhaneveld@minbzk.nl

  • Rijksvastgoedbedrijf
  • Grensoverschrijdende samenwerking

Jeroen van Velzen
woordvoerder

+31 (0)6 15 35 57 81
jeroen.velzen@minbzk.nl

  • Digitale overheid
  • Identiteit (paspoorten, Basisregistratie Personen, Rijksdienst voor Identiteitsgegevens, Centraal Meldpunt Identiteitsfraude en -fouten)
  • ICT

Bart Vis
woordvoerder

+31 (0)6 55 21 46 36
bart.vis@minbzk.nl

  • Bouwen en energie
  • Rijksdienst , Algemene Bestuursdienst, Arbeidsvoorwaarden collectieve sector, Normering topinkomens
  • Stikstof, Ruimtelijke ontwikkeling, Omgevingswet, Nationale Omgevingsvisie

Pauline van Voorst
woordvoerder

+31 (0)6 50 05 48 03
pauline.voorst@minbzk.nl

  • Democratie
  • Bestuur (interbestuurlijke verhoudingen, financiĆ«n medeoverheden, gemeentelijke herindelingen)
  • Politieke ambtsdragers
  • Constitutionele Zaken en Wetgeving

Richard Gielen
woordvoerder

Tijdelijk afwezig