Woordvoerders ministerie van Justitie en Veiligheid

Een overzicht van de contactgegevens van de persvoorlichters van het ministerie van Justitie en Veiligheid (JenV). Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media. Bent u niet van de media? Ga dan naar het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Persvoorlichting ministerie van JenV algemeen: telefoon +31 (0)70 370 73 45

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer: telefoon +31 (0)70 426 60 60.  

Portefeuilleverdeling DCOM (Directie Communicatie)

16 november 2020

Directeur Communicatie

Karin van Eerde

Mobiel: +31 (0)6 15 03 81 78
E-mail: k.van.eerde@minjenv.nl

Hoofd Woordvoering, speeches en omgevingskennis

Lodewijk Hekking

Mobiel: +31 (0)6 52 81 56 11
E-mail: l.b.hekking@minjenv.nl

Woordvoerders minister Grapperhaus

Anna Sophia Posthumus

Mobiel: +31 (0)6 25 68 55 45
E-mail: a.s.posthumus@minjenv.nl

  • Coördinatie interviews minister Grapperhaus
  • Coördinatie interviews Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV)
  • Nationale Veiligheid, Contraterrorisme, Bewaken en Beveiligen
  • Brandweer
  • JBZ Raad

Jaap Stuurwold

Mobiel: +31 (0)6 11 53 93 80

Email: j.stuurwold@minjenv.nl

  • Coördinatie interviews Nationaal Cybersecuritycentrum (NCSC)
  • Cybersecurity, statelijke dreigingen en economische veiligheid
  • Politie
  • High Impact Crimes
  • Meldkamers

Sentina van der Meer

Mobiel: +31 (0)6 18 60 98 71
E-mail: c.s.van.der.meer@minjenv.nl

  • Drugsbeleid
  • Criminaliteitsbestrijding
  • NFI
  • Internationale Rechtshulp
  • MH17

Julia Rademaker

Mobiel: +31 (0)6 15 22 99 18
Email: j.rademaker1@minjenv.nl

  • Wetgevingstrajecten

Woordvoerders minister Dekker

Arnoud Boer

Mobiel: + 31 (0)6 50 08 06 79
E-mail: a.boer@minjenv.nl

  • Rechtshandhaving
  • Rechterlijke macht
  • Juridische beroepen
  • Rechtsbijstand

Miral Scheffer

Mobiel: +31 (0)6 46 15 22 68
E-mail: m.s.scheffer@minjenv.nl

  • Forensische zorg (TBS)
  • Justitieel Jeugdbeleid
  • Adoptie
  • Raad voor de Kinderbescherming
  • Dienst Justis/VOG
  • Coördinatie interviews minister Dekker

Eveline Petit

Mobiel: +31 (0)6 29 24 78 46
Email: e.w.petit@minjenv.nl 

  • Slachtofferzorg
  • Gevangeniswezen
  • Sanctiebeleid
  • Reclassering
  • Kansspelbeleid

Julia Rademaker

Mobiel: +31 (0)6 15 22 99 18
Email: j.rademaker1@minjenv.nl

  • Wetgevingstrajecten

Woordvoerder Staatssecretaris Broekers-Knol

Charlotte Hees

Mobiel: + 31(0)6 50 15 71 03
Email: c.j.hees@minjenv.nl

  • Asiel/Migratie
  • Mensenhandel
  • Prostitutie 

Margriet Luttikhuizen

Mobiel: +31(0)6 21 34 81 55
Email: m.k.luttikhuizen@minjenv.nl

  • Asiel/Migratie

Werkt maandag t/m donderdag.

Bart Vis

Mobiel: +31 (0)6 55 21 46 36
Email: l.vis1@minjenv.nl

  • Asiel/Migratie
  • Coördinatie interviews staatssecretaris Broekers-Knol

Voor persvragen aan de Inspectie Justitie en Veiligheid, neem contact op met de woordvoerder van de Inspectie.