Woordvoerders ministerie van Justitie en Veiligheid

Een overzicht van de contactgegevens van de persvoorlichters van het ministerie van Justitie en Veiligheid (JenV). Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media. Bent u niet van de media? Ga dan naar het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Persvoorlichting ministerie van JenV algemeen: telefoon +31 (0)70 370 73 45

Buiten kantooruren is er altijd een woordvoerder met piketdienst bereikbaar via de meldkamer: telefoon +31 (0)70 426 60 60.  

Portefeuilleverdeling DCOM (Directie Communicatie)

1 december 2019

Ivar Nijhuis

Directeur
Mobiel: +31 (0)6 53 21 70 40
E-mail: i.nijhuis@minjenv.nl

Karin van Eerde

Hoofd persvoorlichting en beleidspresentatie
Mobiel: +31 (0)6 15 03 81 78
E-mail: k.van.eerde@minjenv.nl

Woordvoerders minister Grapperhaus

Lodewijk Hekking

Mobiel: +31 (0)6 52 81 56 11
E-mail: l.b.hekking@minjenv.nl

  • Coördinatie interviews minister Grapperhaus
  • Nationale Veiligheid, Terrorismebestrijding, Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid

Anna Sophia Posthumus

Mobiel: +31 (0)6 25 68 55 45
E-mail: a.s.posthumus@minjenv.nl

  • Cybersecurity/NCSC, Brandweer, Rampenbestrijding en crisisbeheersing

Sentina van der Meer

Mobiel: +31 (0)6 18 60 98 71
E-mail: c.s.van.der.meer@minjenv.nl

  • Drugsbeleid, Criminaliteitsbestrijding, NFI, Internationale Rechtshulp, MH17

Julia Rademaker

Mobiel: +31 (0)6 15 22 99 18
Email: j.rademaker1@minjenv.nl

  • Politie, High Impact Crimes, Meldkamers

Wiebe Alkema

Mobiel: +31 (0)6 53 17 05 58
E-mail: w.alkema@minjenv.nl

  • Straf- en sanctierecht, Staats- en bestuursrecht, Privaatrecht, Juridische zaken en wetgevingsbeleid

Woordvoerders minister Dekker

Eveline Petit

Mobiel : +31 (0)6 29 24 78 46
E-mail: e.w.petit@minjenv.nl

  • Coördinatie interviews minister Dekker
  • Slachtofferzorg, Gevangeniswezen, Sanctiebeleid, Reclassering, Kansspelbeleid

Arnoud Boer

Mobiel: + 31 (0)6 50 08 06 79
E-mail: a.boer@minjenv.nl

  • Rechtshandhaving, Rechterlijke macht, Juridische beroepen, Rechtsbijstand

Miral Scheffer

Mobiel: +31 (0)6 46 15 22 68
E-mail: m.s.scheffer@minjenv.nl

  • Forensische zorg (TBS), Justitieel Jeugdbeleid, Adoptie, Raad voor de Kinderbescherming, Dienst Justis/VOG

Wiebe Alkema

Mobiel: +31 (0)6 53 17 05 58
E-mail: w.alkema@minjenv.nl

  • Straf- en sanctierecht, Staats- en bestuursrecht, Privaatrecht, Juridische zaken en wetgevingsbeleid

Woordvoerder Staatssecretaris Broekers-Knol

Ilona de Ruijter

Mobiel: +31(0)6 53 25 26 14
Email:  i.n.de.ruijter@minjenv.nl

  • Coördinatie interviews staatssecretaris Broekers-Knol
  • Asiel/Migratie

Woordvoerder Corporate Affairs

Maarten Molenbeek

Mobiel: +31 (0)6 50 03 70 85
E-mail: m.e.molenbeek@minjenv.nl

Woordvoerder Inspectie Justitie en Veiligheid

Voor persvragen aan de Inspectie Justitie en Veiligheid, neem contact op met de woordvoerder van de Inspectie.