Woordvoerders ministerie van SZW

De woordvoerders bij het ministerie van SZW zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Woordvoerders minister Van Gennip

Coen Gelinck (tijdelijk afwezig)

Coördinerend woordvoerder

  • Gezond en veilig werken
  • Inspectie en toezicht
  • Integratie
  • Inburgering

Margreet van Beem

Coördinerend woordvoerder

  • Arbeidsmarkt
  • Arbeidsverhoudingen
  • Arbeidsongeschiktheidsregelingen
  • Internationale Zaken
  • Verlofregelingen
  • NOW

Telefoon: 06 29 41 90 41
E-mail: mvbeem@minszw.nl 

Karin Donk

Woordvoerder

  • Gezond en veilig Werken (arbeidsomstandigheden)
  • Arbeidsmigratie
  • Arbeidsmarktkrapte
  • Arbeidsmarktdiscriminatie
  • Inspectie en Toezicht
  • CAO’s

     

Telefoon: 06 50 08 50 64
E-mail: kdonk@minszw.nl 

Raoel Koole 

Woordvoerder

  • Koopkracht
  • Kinderopvang en kindregelingen
  • Samenleven en Integratie
  • Scholing en Leven Lang Ontwikkelen
  • Werkloosheid
     

Telefoon:  06 39214897
E-mail: rkoole@minszw.nl

Wessel de Heus (Tijdelijk afwezig)

Woordvoerder

  • Gezond en Veilig Werken (arbeidsmarktomstandigheden)
  • Inspectie en Toezicht
  • Arbeidsmarktdiscriminatie
  • Internationale Zaken

Woordvoerders minister Schouten

Charlotte Fritschy

Coördinerend woordvoerder

  • Participatiewet (bijstand, jonggehandicapten en wsw)
  • Breed Offensief
  • Banenafspraak/quotum arbeidsbeperkten
  • Wajong
  • SZW-domein Caribisch Nederland
  • Steunpakket: Tozo, TONK, Bbz
     

Telefoon06 13326543
E-mail: cfritschy@minszw.nl

Frank Bartelds 

Woordvoerder

  • Armoedebeleid
  • Schuldhulpverlening
  • Europees Sociaal Fonds (ESF)

Telefoon: 06 15650582
E-mail: fbartelds@minszw.nl 

Martijn Weeda

Woordvoerder

  • Pensioen, AOW
  • Algemene nabestaandenwet
  • Inlichtingenbureau
  • SUWI-keten
  • Sociale Verzekeringsbank (SVB)
  • Werk aan de Uitvoering (WAU)
     

Telefoon: 06 31634122
E-mail: mweeda@minszw.nl

Tessa Bertrams

(Corporate) woordvoerder

  • Energietoeslag
  • Re-integratie en Regionale Mobiliteitsteams (RMT’s)
  • Algemene persvragen over het ministerie SZW
     

Telefoon: 06 52872458
E-mail: tbertrams@minszw.nl

Sozan Toksöz

Persvoorlichter

  • Algemene persvragen en -verzoeken minister Van Gennip
  • Algemene persvragen en -verzoeken minister Schouten
     

Telefoon: 06 29657001 
E-mail: stoksoz@minszw.nl

Roger van de Wetering

Afdelingshoofd Woordvoering en Publiciteit / plaatsvervangend directeur Communicatie

E-mail: rvdwetering@minszw.nl