Woordvoerders ministerie van SZW

De woordvoerders bij het ministerie van SZW zijn alleen te bereiken voor de media. Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier of bel telefoonnummer 1400 (op werkdagen van 08.00 tot 20.00 uur).

Woordvoerders minister Van Gennip

Deborah Jongejan

Coördinerend woordvoerder

  • Wet verbetering zekerheid flexibele arbeidskrachten  
  • Koopkracht en minimumloon
  • Cao’s
  • Verlofregelingen
  • UWV
  • Vereenvoudiging inkomensondersteuning

Telefoon: 06 46 84 93 64
E-mail: djongejan@minszw.nl

Margreet van Beem (afwezig op vrijdagen)

  • Arbeidsmarkt 
  • Zzp
  • Ziekteregelingen (LDB, ZW, WIA)
  • Oekraïne

Telefoon: 06 29 41 90 41
E-mail: mvbeem@minszw.nl

Raoel Koole 

  • Kinderopvang
  • Kindregelingen
  • Arbeidsmigratie 
  • Werkloosheid en werknemersverzekeringen

Telefoon: 06 39 21 48 97
E-mail: rkoole@minszw.nl

Tomas Riemens (afwezig op maandagen)

  • Arbeidsomstandigheden
  • Inspectie en toezicht
  • Crisisregeling Personeelsbehoud 
  • Scholing en leven lang ontwikkelen

Telefoon: 06 29 65 70 75
E-mail: triemens@minszw.nl

Mijke Bol (afwezig op woensdagen)

Woordvoerder

  • Samenleving en integratie
  • Arbeidsmarktdiscriminatie 
  • Krapte arbeidsmarkt 

Telefoon: 06 27 59 02 07
E-mail: mbol@minszw.nl

Woordvoerders minister Schouten

Coen Gelinck  

Coördinerend woordvoerder 

  • Pensioenen
  • AOW
  • Algemene nabestaandenwet (Anw)
  • SZW-domein Caribisch Nederland
  • Steunpakket: Tozo, TONK, Bbz

Telefoon: 06 48 16 24 12
E-mail: cgelinck@minszw.nl

Frank Bartelds 

Woordvoerder

  • Participatiewet (bijstand, jonggehandicapten en Wsw)
  • Breed Offensief
  • Banenafspraak/quotum arbeidsbeperkten
  • Wajong
  • SUWI-keten (incl. SVB en Inlichtingenbureau)
  • Werk aan de Uitvoering (WaU), incl. uitvoeringsvraagstukken

Telefoon: 06 15 65 05 82
E-mail: fbartelds@minszw.nl 

Martijn Weeda 

Woordvoerder

  • Armoedebeleid
  • Schuldhulpverlening
  • Europees Sociaal Fonds (ESF)

Telefoon: 06 31 63 41 22
E-mail: mweeda@minszw.nl

Sozan Toksöz

Persvoorlichter

  • Kinderarmoede
  • Algemene persvragen en -verzoeken minister Van Gennip
  • Algemene persvragen en -verzoeken minister Schouten
     

Telefoon: 06 29 65 70 01 
E-mail: stoksoz@minszw.nl

Tessa Bertrams 

Corporate woordvoerder

  • Algemene vragen over het ministerie SZW

Telefoon: 06 52 87 24 58
E-mail: tbertrams@minszw.nl

Roger van de Wetering

Afdelingshoofd Woordvoering en Publiciteit / plaatsvervangend directeur Communicatie

E-mail: rvdwetering@minszw.nl