Ministerie van Economische Zaken

Deze hoofdrubriek bevat 5 rubrieken:

Woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken

Hieronder vindt u de contactgegevens van de woordvoerders van het ministerie van Economische Zaken. Zij zijn uitsluitend bereikbaar voor de media.

Bent u geen journalist? Maak dan gebruik van het contactformulier.

Afdelingshoofd woordvoering, speeches en externe bijeenkomsten, plv. directeur

Judith Sluiter
06 - 20 25 26 06
J.Sluiter@minez.nl

Woordvoering minister

1e woordvoerder en Groningen

Pim van Strien

Pim van Strien
06 - 19 90 07 76
P.vanStrien@minez.nl

Plv. 1e woordvoerder, Energie

Danielle Cardozo

Danielle Cardozo
06 - 15 26 51 24
d.cardozo@minez.nl

Woordvoerder Economie en Ondernemerschap

Anne van Pinxteren

Anne van Pinxteren
06 – 11 75 35 83
a.vanpinxteren@minez.nl

 

Woordvoerder Innovatie, Telecom, Mededinging en Consumentenzaken

Harald Hanemaaijer
06 - 15 94 90 16
h.hanemaaijer@minez.nl

Woordvoerder Corporate

Michiel Bakhuizen
06 – 11 37 61 28
w.m.bakhuizen@minez.nl

Woordvoering staatssecretaris

1e woordvoerder van de staatssecretaris

Job van de Sande

Job van de Sande
06 - 53 67 70 96
j.vandesande@minez.nl

Woordvoerder Landbouw- en Visserijbeleid en EU

Heleen Haverkort
06 - 28 54 77 07
h.haverkort@minez.nl

Woordvoerder Natuur en Dierenwelzijn

Marian Bestelink
06 - 51 28 56 19
m.p.bestelink@minez.nl

Woordvoerder Innovatie en Agro-export

Afbeelding woordvoerder Caspar Itz

Caspar Itz
06 - 10 55 10 61
c.itz@minez.nl

Woordvoerder Voedselbeleid a.i.

Afbeelding woordvoerder Daniëlle Rebel

Daniëlle Rebel
06 - 52 51 91 37
d.rebel@minez.nl

De Rijksoverheid. Voor Nederland